Zadzwoń i dowiedz się więcej:
tel.: +48 667 771 148, e-mail: marketing@mailuzdrowiska.pl

Sale konferencyjne pod Warszawą to miejsce, w którym zorganizujesz udane szkolenia, spotkania biznesowe i branżowe oraz inne eventy. To jedyne sale konferencyjne w województwie mazowieckim, które zlokalizowane są w otoczeniu pięknej przyrody, w solankowym mikroklimacie, który podnosi atrakcyjność naszego obiektu. Co jeszcze jest ważne dla organizatorów i ich gości? Bogata i zróżnicowana oferta na spędzanie czasu wolnego w trakcie przerw, przed i po wykładach. Do dyspozycji oddajemy basen solankowy, restaurację, w której króluje kuchnia fusion, SPA oraz tężnia Konstancin.

Konferencje w Konstancinie-Jeziornie k. Warszawy

Sale konferencyjne zostały wyposażone w projektory, flipcharty, ekrany LCD, system nagłośnienia, klimatyzację, regulowane rolety i oświetlenie. Innowacyjnym dopełnieniem tej oferty są wykłady motywacyjne, warsztaty kosmetyczne i kulinarne, szkolenia z wizażu, imprezy tematyczne, które łączymy z atrakcjami oferowanymi przez nasz obiekt.

W EVA Park Life & SPA znajdują się dwie komfortowe sale konferencyjne:

  • sala nr 1 „Szklana”, 100 m2,
  • sala nr 2 „Tężnia”, 69 m2.

Nie tylko nowoczesne sale konferencyjne, ale także duże, przestronne foyer na obu piętrach oraz lobby bar przy recepcji głównej oddawane są do dyspozycji Twoich gości na czas trwania eventu. To powierzchnia, którą wykorzystasz na przerwy kawowe lub organizację wystawy, w razie potrzeby mogą stanowić integralną część sal podczas eventów. Nasi koordynatorzy czuwać będą nad przebiegiem każdego spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji, jednocześnie służąc swym doświadczeniem i pomocą.

W Eva Park Life & Spa znajdują się dwie komfortowe sale konferencyjne:

sala nr 1 „Szklana” o powierzchni 100 m2

sala nr 2 „Tężnia” o powierzchni 69 m2

Duże, przestronne foyer na obu piętrach oraz Lobby Bar przy Recepcji Głównej stanowią dodatkową powierzchnię wykorzystywaną na przerwy kawowe, powierzchnie wystawiennicze stanowić też mogą integralną częścią sal podczas eventów. Nasi Koordynatorzy czuwać będą nad przebiegiem każdego spotkania biznesowego, eventu czy konferencji jednocześnie służąc Państwu swym doświadczeniem i pomocą.