W bezpośrednim sąsiedztwie tężni solankowej w samym sercu Parku Zdrojowego przepięknej miejscowości Konstancin-Jeziorna, zaledwie 20 km od centrum Warszawy, stworzyliśmy wyjątkową ostoję spokoju. Centrum SPA to kameralny kompleks noclegowo-restauracyjny, który gwarantuje wypoczynek pod Warszawą. Relaksowi sprzyja komfortowe zakwaterowanie w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach o wysokim standardzie. Naszym atutem są jednak nie tylko wygodne noclegi w przyjemnym otoczeniu. Rozbudowany kompleks to także:

Dzięki bogatemu zapleczu restauracyjnemu, noclegowemu, uzdrowiskowemu oraz rekreacyjnemu jesteśmy w stanie organizować imprezy okolicznościowe, szkolenia czy zabiegi lecznicze na najwyższym poziomie.

Podróż wgłąb siebie

Wellness i SPA w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój

Wykorzystując naturalne surowce oraz nowoczesne technologie stworzyliśmy szeroką ofertę zabiegów z zakresu fizjoterapii, uzdrawiania balneologiczno-klimatycznego, odnowy biologicznej, zapewniając wzrost witalności oraz regenerację ciała i duszy. Hydroterapia w Konstancinie-Jeziornie to naturalne zabiegi lecznicze, które są ciekawą alternatywą dla metod farmakologicznych.

Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest strefa wellness. Znajduje się w niej basen solankowy z kompleksem jacuzzi i saun. Woda solankowa regeneruje i relaksuje skórę, nadając jej młody wygląd, wpływa także na urodę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kuchnia uzdrowiskowa w nowoczesnej odsłonie

Restauracja Przedwiośnie — kuchnia slow food

Restauracja Przedwiośnie w EVA Park to połączenie filozofii slow food, kuchni fusion, diety witalnej. Najlepsze produkty dostarczane bezpośrednio od regionalnych producentów, miód z własnej pasieki czy zioła uprawiane w naszym ekologicznym ogrodzie to zapowiedź kuchni nie tylko wykwintnej, ale także inspirowanej naturą. Filozofia zdrowego stylu życia to nie tylko aktywność fizyczna, ale także świadome odżywianie slow food. Nasza restauracja w Konstancinie-Jeziornie to kuchnia, która zachwyca ciekawymi połączeniami smaków z poszanowaniem dla tradycyjnych receptur.

Godziny otwarcia restauracji: 13:00-22:00.
Śniadania wydawane są w godzinach: 7:00-10:00 (poniedziałek-piątek), 7:30-10:30 (sobota-niedziela). Obiadokolacje wydawane są w godzinach 17:00-19:00

Menu