Pakiet świąteczno-noworoczny w Uzdrowisku Konstancin już od 2749 zł / os.
Pobyt jedenastodniowy (10 noclegów) w Eva Park w terminie: 22.12 – 01.01.2018 r.

Nasza propozycja to pobyt świąteczno-noworoczny w jedynym uzdrowisku na Mazowszu, tylko 20 km od centrum Warszawy, gdzie poczujesz magię Świąt Bożego Narodzenia w solankowym klimacie. Niezapomniana Noc Sylwestrowa sprawią, że tegoroczny Sylwester 2017/2018 na długo zostanie w Państwa wspomnieniach! W tym wyjątkowym okresie oferujemy mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
  22 484 28 88
667 771 148

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, pachnący choinką, przepełniony spokojem i życzliwością. Dołożymy wszelkich starań abyście spędzili te Święta bez pośpiechu, stresu i w wyjątkowej, rodzinnej atmosferze.

EVA PARK life & SPA to miejsce stworzone dla wypoczynku. Przepiękny Park Zdrojowy, Tężnia – naturalne inhalatorium, basen solankowy i nowoczesny obiekt z bogatą oferta zabiegów SPA i odnowy biologicznej.

W CENIE PAKIETU OFERUJEMY:

CENA PAKIETU:

CENA PAKIETU DLA DZIECI:

INNE USŁUGI POZAPAKIETOWE:

W czasie pobytu do Państwa dyspozycji oddajemy Centrum Spa & Wellness Eva Park oferujące m.in. zabiegi odnowy biologicznej, centrum modelowania sylwetki, zabiegi pielęgnacji ciała, kąpiele perełkowe w aromatycznych solach, masaże i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >>