Strefa sportu Eva Park Life & Spa

Uzdrowisko
Konstancin-Zdrój

Zapraszamy na zajęcia do naszej sali treningowej.

W przypadku zakupu usług imiennych Klient jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego jego tożsamość.

Dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek proponujemy zajęcia na platformie Gravity, która pomaga nie tylko w wzmocnieniu mięśni, ale stanowi niezbędny element w procesie modelowania sylwetki. Platforma Gravity ma na celu odtworzenie naturalnych ruchów wykorzystywanych w życiu codziennym przeciwko grawitacji i angażuje w ten sposób wszystkie grupy mięśniowe umożliwiając wykonanie ponad 200 funkcjonalnych ćwiczeń z możliwością kalibracji stopnia oporu.

Dla każdego użytkownika ustalany jest indywidualny program usprawniania w zależności od jego stanu, potrzeb i celów, do których dąży.Usprawnianie odbywa się pod okiem dyplomowanych fizjoterapeutów, którzy nadzorują prawidłowy przebieg ćwiczeń i stale motywują.

Ćwiczenia na Gravity to ruch funkcjonalny we wszystkich płaszczyznach i pełna stabilizacja. Nasz program treningowy uzupełniany o inne ćwiczenia jest dedykowany nie tylko osobom zdrowym chcącym w bezpieczny sposób poprawić swoją sprawność ruchową i przygotować się do konkretnej dyscypliny sportowej, ale również pacjentom, którzy chcą przeprowadzić rehabilitację po przebytych urazach.

W ramach naszej Strefy Sportu oferujemy trening cardio wykorzystując bieżnię, rowery stacjonarne. W naszej ofercie posiadamy także rowery dostosowane dla osób niepełnosprawnych.