∗∗∗Ekskluzywny zabieg GWIAZD∗∗∗

INTRACEUTICALS infuzja tlenowa

∗Odmłodzenie     ∗Lifting     ∗Głębokie nawilżenie

Wakacyjna promocja:
Cena zabiegu  450 zł  350
Oferta ważna w terminie do 30.09.2019 r.

450
-100 zł do 30.09.2019
Data
Liczba osób
Telefon:
Adres e-mail
Imię i nazwisko

Nowoczesna metoda odmładzania skóry wybierana przez gwiazdy
INTRACEUTICALS infuzja tlenowa

Jest to zabieg odmładzania i nawilżania skóry. Wykorzystując technologię łączenia tlenu hiperbarycznego z kwasem hialuronowym wprowadza się w głąb skóry substancje aktywne, bogate w antyoksydanty, a także witaminy. Ta bezbolesna i nieinwazyjna metoda stosowana przez światowe gwiazdy natychmiastowo liftinguje, wygładza zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust, a także usuwa przebarwienia.

Efektem jest jędrna i gładka cera.

Składnikami aktywnymi są: witaminy A,E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, prowitamina B5, oleje roślinne z jojoby, makadamii, migdałów oraz siarczan dekstranu.

Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Cera jest wyraźnie gładsza i promienna, dzięki napięciu skóry poprawia się kontur twarzy, a zmarszczki są mniej widoczne. Odpowiednio dobrane serum dodatkowo redukuje stany zapalne w wyniku trądziku (serum Clarity) wyrównuje koloryt skóry (serum Opulane), redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust (serum Ataxelen).

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
  22 484 28 88
   667 771 148
W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w Eva Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów SPA z dużym wyprzedzeniem.
Dziękujemy za wyrozumiałość.