Zabiegi w EVA Park Life & SPA to czas na relaks, odprężenie i pielęgnację przemęczonego codziennością ciała. Wystarczy jeden dzień, by oderwać się od codziennego pośpiechu, zregenerować siły i naładować baterie, a przy tym zadbać o swoją urodę,… korzystając z atrakcyjnych promocji.

Oferta EVA Park Life & SPA to kilkadziesiąt różnych zabiegów z zakresu profesjonalnej kosmetyki czy odnowy biologicznej. Nie wiesz na co się zdecydować? Nasz zaangażowany personel pomoże Ci wybrać zabiegi idealnie dostosowane do potrzeb Twojej skóry.

Szczęśliwe Poniedziałki wracają!

Happy Mondays to akcja promocyjna, która przed pandemią cieszyła się wielką popularnością wśród Gości naszego obiektu. Dziś wraca w jeszcze bardziej atrakcyjnej formie: w każdy poniedziałek 20% rabatu na całą ofertę SPA!

Aromatyczny peeling

Aromatyczny peeling z nałożeniem balsamu zregeneruje i odżywi skórę, do tego zrelaksuje i odpręży ciało. Od wtorku do czwartku na zabieg oferujemy z 20% rabatem, a całą rodzinę zapraszamy na prozdrowotny seans w tężni solankowej GRATIS.

Wakacyjne LAST MINUTE

Konstancin-Jeziorna to doskonałe miejsce na spędzenie weekendu tylko we dwoje. Wszystkie pary zapraszamy na podwójny masaż w atrakcyjnej cenie! To świetne zwieńczenie pobytu w mieście-uzdrowisku.

Smukłe ciało w bikini

Przypominamy, że w naszym SPA trwa letnia promocja na zabiegi wyszczuplające ICOONE. Seria 10 zabiegów z 20% rabatem wymodeluje sylwetkę i pomoże pozbyć się cellulitu.