Niedzielny spacer po Parku Zdrojowym zakończyć można wyśmienitym deserem z kawą na wynos, serwowanymi z naszego Lobby Baru. Przygotowaliśmy też propozycję dla spacerowiczów, którzy nie mają pomysłu na niedzielny lunch czy rodzinny obiad. Zapraszamy!

Spacer po konstancińskim parku zaostrza apetyt. Dlatego już od najbliższej niedzieli zapraszamy do naszego Lobby Baru, w którym czekać będą przepyszne desery naszej pani cukiernik, sałatki oraz pierogi, przygotowane pod okiem Szefa Kuchni naszej restauracji.

Puszysty sernik z białą czekoladą, który był hitem naszego wielkanocnego menu, pięknie zdobiony (i pyszny!) eklerek, aromatyczna kawa czy herbata oraz napoje, to tylko część naszej niedzielnej propozycji. Na spacerowiczów czekać będą również świeże sałatki i różnorodne, ręcznie robione pierogi, które zabrać będzie można do domu.

Sprzedaż naszych specjałów będzie odbywała się w specjalnie przygotowanym pod obecną sytuację “okienku”, bez konieczności wchodzenia do obiektu, z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa. W każdą niedzielę proponować będziemy inne dania ze skróconego menu baru. Zapraszamy od 11:00 do 18:00.

W obiekcie odebrać można również zamówiony wcześniej obiad weekendowy – w tę sobotę i niedzielę do każdego dania głównego eklerek GRATIS!

Zapraszamy i nieustająco polecamy spacer po Parku Zdrojowego, gdzie można w końcu rozkoszować się wiosną w prozdrowotnym klimacie…

Niedzielne MENU
– przekąski w Lobby Barze
lobby bar menu
Weekendowe MENU
– obiad dla całej rodziny
menu restauracja