W bezpośrednim sąsiedztwie tężni solankowej w samym sercu Parku Zdrojowego przepięknej miejscowości Konstancin-Jeziorna, zaledwie 20 km od centrum Warszawy, stworzyliśmy wyjątkową ostoję spokoju. Centrum SPA to kameralny kompleks noclegowo-restauracyjny, który gwarantuje wypoczynek pod Warszawą. Relaksowi sprzyja komfortowe zakwaterowanie w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach o wysokim standardzie. Naszym atutem są jednak nie tylko wygodne noclegi w przyjemnym otoczeniu. Rozbudowany kompleks to także:

Dzięki bogatemu zapleczu restauracyjnemu, noclegowemu, uzdrowiskowemu oraz rekreacyjnemu jesteśmy w stanie organizować imprezy okolicznościowe, szkolenia czy zabiegi lecznicze na najwyższym poziomie.

Nasze pokoje

Podróż wgłąb siebie

Wellness i SPA w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój

Wykorzystując naturalne surowce oraz nowoczesne technologie stworzyliśmy szeroką ofertę zabiegów z zakresu fizjoterapii, uzdrawiania balneologiczno-klimatycznego, odnowy biologicznej, zapewniając wzrost witalności oraz regenerację ciała i duszy. Hydroterapia w Konstancinie-Jeziornie to naturalne zabiegi lecznicze, które są ciekawą alternatywą dla metod farmakologicznych.

Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest strefa wellness. Znajduje się w niej basen solankowy z kompleksem jacuzzi i saun. Woda solankowa regeneruje i relaksuje skórę, nadając jej młody wygląd, wpływa także na urodę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kuchnia uzdrowiskowa w nowoczesnej odsłonie

Restauracja Przedwiośnie — kuchnia slow food

Restauracja Przedwiośnie w EVA Park Life & SPA to kuchnia prosta, zdrowa i inspirowana naturą. W której dominują potrawy oparte na produktach regionalnych, chociażby takich, jak miód z lokalnych pasiek, czy zioła, warzywa i owoce z pobliskich gospodarstw i sadów. To kuchnia spójna z filozofią uzdrowiska, a tym samym zdrowego stylu życia. Klimatowi restauracji nadaje również otoczenie Parku Zdrojowego, bliskość tężni solankowej oraz aura konstancińskiej historii oraz uzdrowiskowości.

Godziny otwarcia restauracji: 13:00-22:00.
Śniadania wydawane są w godzinach: 7:00-10:00 (poniedziałek-piątek), 7:30-10:30 (sobota-niedziela). Obiadokolacje wydawane są w godzinach 17:00-19:00