Noc Sylwestrowa w Uzdrowisku Konstancin już od 425 zł / os.
Noc Sylwestrowa (bez noclegu) w Eva Park Life & SPA

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą Noc Sylwestrową w wyjątkowym miejscu, tuż koło Warszawy. Zimowa sceneria, wyjątkowe położenie Eva Park Life & Spa sprawią, że tegoroczny Sylwester 2017/2018 na długo zostanie w Państwa wspomnieniach!

KONTAKT I REZERWACJA
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
  22 484 28 88

W bezpośrednim sąsiedztwie Tężni Solankowej w samym sercu Parku Zdrojowego przepięknej miejscowości Konstancin-Jeziorna, zaledwie 20 km od centrum Warszawy, stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ostoję spokoju. Nasz kameralny kompleks hotelowo-restauracyjny oferuje Państwu komfortowe zakwaterowanie w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach o wysokim standardzie.

EVA PARK life & SPA to miejsce stworzone dla wypoczynku. Przepiękny Park Zdrojowy, Tężnia – naturalne inhalatorium, basen solankowy i nowoczesny obiekt z bogatą oferta zabiegów SPA i odnowy biologicznej.

W CENIE PAKIETU OFERUJEMY:

CENA PAKIETU:

INNE USŁUGI POZAPAKIETOWE:

W czasie pobytu do Państwa dyspozycji oddajemy Centrum Spa & Wellness Eva Park oferujące m.in. zabiegi odnowy biologicznej, centrum modelowania sylwetki, zabiegi pielęgnacji ciała, kąpiele perełkowe w aromatycznych solach, masaże i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >>