Zima w Eva Park Life & Spa – już od 1649 zł /pobyt

Zapraszamy na 7-dniowy pobyt w Eva Park Life & SPA w Konstancinie – unikalny na Mazowszu mikroklimat, basen i jacuzzi solankowe oraz doskonale wykwalifikowana, profesjonalna kadra w naszym SPA czekają na Ciebie! Nasza propozycja to pobyty w wyjątkowym miejscu, gdzie poczujesz się jak nad morzem tuż koło Warszawy. EVA PARK life & SPA to miejsce stworzone dla wypoczynku. Przepiękny Park Zdrojowy, Tężnia – naturalne inhalatorium, basen solankowy i nowoczesny obiekt z bogatą oferta zabiegów SPA i odnowy biologicznej. Oferta ważna do 31.03.2018 r.

PAKIET ZAWIERA:

* – Tężnia Solankowa otwarta do 15.11.2017 r.
** – Dostępne zabiegi: Solux, fala uderzeniowa, wirówki dolne i górne, masaż częściowy relaksacyjny, wanna perełkowa, drenaż limfatyczny mechaniczny, pole magnetyczne, laseroterapia, elektroterapia, ultradźwięki, analiza składu masy ciała (diagnostyka)

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
  22 484 28 88
   667 771 148

WAŻNE: W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w Eva Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów spa z dużym wyprzedzeniem – czyli w momencie rezerwowania pobytu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

CENA PAKIETU:

DODATKOWE INFORMACJE:

INNE USŁUGI POZAPAKIETOWE:

W czasie pobytu do Państwa dyspozycji oddajemy Centrum Spa & Wellness Eva Park oferujące m.in. zabiegi odnowy biologicznej, centrum modelowania sylwetki, zabiegi pielęgnacji ciała, kąpiele perełkowe w aromatycznych solach, masaże i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >>