Zimowy weekend w Eva Park Life & Spa

Zapraszamy na weekendowy relaks w Eva Park w Konstancinie – tężnia, unikalny na Mazowszu mikroklimat, basen i jacuzzi solankowe oraz doskonale wykwalifikowana, profesjonalna kadra w naszym SPA czekają na Ciebie!

Nasza propozycja to pobyty w wyjątkowym miejscu, gdzie poczujesz się jak nad morzem tuż koło Warszawy. EVA PARK life & SPA to miejsce stworzone dla wypoczynku. Przepiękny Park Zdrojowy, basen solankowy i nowoczesny obiekt z bogatą oferta zabiegów SPA i odnowy biologicznej. Oferta ważna od 2 lutego do 25 marca 2018 roku.

PAKIET ZAWIERA:

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
  22 484 28 88
   667 771 148

WAŻNE: W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w Eva Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów spa z dużym wyprzedzeniem – czyli w momencie rezerwowania pobytu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

CENA PAKIETU:

DODATKOWE INFORMACJE:

INNE USŁUGI POZAPAKIETOWE:

W czasie pobytu do Państwa dyspozycji oddajemy Centrum Spa & Wellness Eva Park oferujące m.in. zabiegi odnowy biologicznej, centrum modelowania sylwetki, zabiegi pielęgnacji ciała, kąpiele perełkowe w aromatycznych solach, masaże i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >>