Intraceuticals – oferta specjalna na specjalną pielęgnację!
Pielęgnacja twarzy z wykorzystaniem tlenu hiperbarycznego i substancji aktywnie czynnych dopasowanych do potrzeb cery.

2400 zł / osoba
Data
Liczba osób
Telefon:
Adres e-mail
Imię i nazwisko

Połącz siłę pielęgnacji gabinetowej z zastosowaniem zestawu kosmetyków w domu i zaskocz sama siebie efektem wypielęgnowanej cery. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system – infuzję intraceuticals™ bazującą na technologii hiperbarycznego tlenu i specjalnym serum, które bogate jest w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące.

Zabieg intraceuticals™ wykorzystując zjawisko infuzji wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane produkty bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty.

Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Przebarwienia zostają rozjaśnione, przez co następuje widoczna poprawa kolorytu. widoczny lifting, wypełnienie i poprawę konturów twarzy.

Unikalna, australijska metoda pielęgnacji skóry intraceuticals™ gwarantuje efekty już po pierwszym zabiegu. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.

intraceuticals™ nie powoduje żadnych niepożądanych efektów – to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych – medycznego i kosmetologicznego.

EVA PARK Life & SPA to miejsce stworzone dla wypoczynku. Przepiękny Park Zdrojowy, Tężnia – naturalne inhalatorium, basen solankowy i nowoczesny obiekt z bogatą oferta zabiegów SPA i odnowy biologicznej.

6 zabiegów + pielęgnacja domowa = 2400 zł

* Promocje nie łączą się

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
22 484 28 88 wew. 333