Centrum modelowania sylwetki

Od pomiaru wagi i składu ciała, przez ustalenie wieku metabolicznego oraz zwymiarowanie sylwetki z określeniem jej typu figury po zbudowany na miarę potrzeb pakiet modelujący.

Idealna baza zabiegowa wsparta sprawdzonymi urządzeniami, dietą i doświadczeniem terapeutów.

Dobry wygląd, zgrabna sylwetka, doskonale zbilansowana dieta mają wpływ na nasze samopoczucie. Specjaliści w tej dziedzinie doradzą kuracje modelujące dopasowane do indywidualnych potrzeb. Stworzą pakiety oparte o wiedzę o właściwym odżywianiu z dopasowanymi zabiegami w celu zlikwidowania cellulitu, , poprawy jędrności, wymodelowania ud, brzucha.

Aparaty: Maximus, Icoon, laser Hilwysokoenergetyczny zagęszczający skórę, drenaż limfatyczny, fala akustyczna.

Masaż relaksacyjny

aby zapomnieć o stresie i zregenerować utraconą witalność warto skorzystać z tej formy masażu, która pozwoli namwyrównać poziom energii, wyciszyć i zrelaksować.

Głównym celem masażu jest rozluźnienie napiętych tkanek, zrównoważenie przepływu energii witalnej oraz osiągnięcie pełnej relaksacji psychosomatycznej.

Łagodne i powolne ruchy masażysty dostosowane są do indywidualnych odczuć. Stosowane subtelne techniki głaskania czy rozcierania mają na celu polepszenie krążenia krwi i odblokowanie zastałej życiodajnej energii w napiętych i bolesnych częściach ciała.

Masaż relaksacyjny to skuteczny sposób na złagodzenie napięcia nerwowo-mięśniowego u osób żyjących w pośpiechu i stresie. Sprzyja regeneracji sił po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Jest sprawdzonym środkiem na bezsenność, której powodem są stres i emocje.

Jest także doskonałym sposobem na odzyskanie głębokiego oddechu, który często jest spłycony u osób coraz więcej czasu poświęcających pracy i odczuwających codzienne zmęczenie.