Uzdrowisko pod Warszawą — zapraszamy do kontaktu

Nie musisz pokonywać setek kilometrów, aby zrelaksować się, zorganizować niezapomniane imprezy okolicznościowe czy szkolenia, zafundować sobie naturalne zabiegi lecznicze. Uzdrowisko oraz EVA Park oddalone zaledwie 20 km od Warszawy to kompleksowo wyposażony obiekt, w którym zarezerwujesz sale konferencyjne, sale weselne oraz karnety do SPA i na basen solankowy. Korzystamy z dobrodziejstw natury, dlatego w nasze progi zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć nadmorski klimat wśród konstancińskich lasów.

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online, wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiemy na Twoje pytania, zorganizujemy konferencje i zaproponujemy najlepszy pakiet pobytowy dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

eva slider 01 k

05-510 Konstancin-Jeziorna, Ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)

RECEPCJA:
tel.: 22 484 28 88, kom.: 667 771 148,
e-mail: rezerwacje@evapark.pl

RECEPCJA SPA:
tel.: 22 484 28 88 wewnętrzny 333,
e-mail: spa1@uzdrowisko-konstancin.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY I MARKETINGU:
tel.: 667 760 075, 667 771 167, 667 771 142,
e-mail: marketing@uzdrowisko-konstancin.pl

Dojazd z Warszawy: na rondzie przy Starej Papierni pierwszy zjazd w ul. Józefa Piłsudskiego, za ok. 500 m skręt w prawo w ul. Batorego (przed kościołem), następnie skręt w prawo w ul. Piotra Skargi i w lewo w ul. Źródlaną.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Email
Temat
Ilość dni
Ilość osób
Data przyjazdu
Data wyjazdu

Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A. z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Sue Ryder 1, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co może skutkować nieotrzymaniem odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Pełna treść klauzuli