Jednodniowe SPA w EVA Park Life & SPA

Rezerwacje
  telefonicznie:
+48 667 550 828
+48 22 484 28 88 wew. 333
 mailowo:
spa@evapark.pl
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)

Zabiegi SPA to czas na relaks, odprężenie i na pielęgnację, przemęczonego codziennością ciała. Tylko jak wpisać je do zapełnionego po same brzegi kalendarza? Odpowiedzią jest Day SPA, czyli jednodniowy pobyt w luksusowym obiekcie, oferującym kompleksową ofertę pielęgnacyjną ciała i twarzy.

Już 20 kilometrów za Warszawą, w Konstancinie-Jeziornie – jedynym na Mazowszu mieście-uzdrowisku, w samym centrum niezwykle urokliwego konstancińskiego Parku Zdrojowego, zachwycającego przyrodą o każdej porze roku, znajduje się nowoczesny a jednocześnie świetnie wkomponowany w naturalny krajobraz kompleks – EVA Park Life & SPA.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas pomysłami na Day SPA.

W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w EVA Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów SPA z dużym wyprzedzeniem. Dziękujemy za wyrozumiałość.

EVA Park Life & SPA to także świetne miejsce na dłuższy wypoczynek. Zachęcamy do poznania naszych atrakcyjnych pakietów pobytowych, w których oprócz noclegu w komfortowych, nowoczesnych i doskonale wyposażonych pokojach i apartamentach, będzie można skorzystać ze wszystkich walorów obiektu: basenu solankowego i strefy wellness, zabiegów SPA czy wykwintnej kuchni. SPA w okolicach Warszawy to możliwość połączenia odpoczynku i relaksu w uzdrowisku ze zwiedzaniem stolicy i okolicznych atrakcji turystycznych.