Letnie konferencje i spotkania w Parku Zdrojowym

EVA Park Life & SPA to jedno z niewielu miejsc w okolicach Warszawy, które firmom zapewnia tak wysoką jakość usług i komfort, jednocześnie wpisując się w trend afirmujący zdrowy styl życia i coraz powszechniejsze w nowoczesnym biznesie założenia work-life balance.

Dla firm, organizujących eventy w naszym obiekcie, przygotowaliśmy letnią promocję:

Promocja dla firm

Letnie konferencje i spotkania integracyjne w Parku Zdrojowym,
zrealizowane do 31 sierpnia 2022 r. objęte są promocją:

  • 20% zniżki na wynajem sali konferencyjnej
  • 15% zniżki na nocleg ze śniadaniem i dostępem do strefy wellness z basenem solankowym

Oferta dotyczy grup nocujących w obiekcie (min. 10 pokoi).

Rezerwacje
  telefonicznie:
667 760 075
 mailowo:
sprzedaz@evapark.pl
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)

Spotkania w plenerze

Na potrzeby spotkań biznesowych, warsztatów czy szkoleń oddajemy do dyspozycji gości cztery, w pełni wyposażone sale konferencyjne, których dogodna aranżacja wspomaga koncentrację uczestników i efektywność spotkania.

Ale latem to nasz przepiękny Park Zdrojowy z soczyście zielonymi drzewami i orzeźwiającą bryzą solankową, może stać się idealnym tłem konferencji w plenerze i imprez integracyjnych pracowników, którym dogodna lokalizacja naszego obiektu ułatwia dojazd z całej Polski.

Usytuowanie w samym sercu Konstancińskiego Parku Zdrojowego, w otoczeniu kojącej przyrody, pozwala naszym gościom zaplanować kameralne spotkanie w plenerze, piknik czy kolację grillową dla pracowników oraz integrujący załogę aktywny relaks na świeżym powietrzu. Przed deszczem czy słońcem uczestnicy schronić mogą się w specjalnie przygotowanym namiocie (dla 20 osób). Niezapomnianym elementem letniej konferencji będzie też łagodzący napięcia psychiczne seans w tężni solankowej.

Uzupełnieniem pobytu w EVA Park Life & SPA będzie nocleg w komfortowych pokojach lub apartamentach, a regenerujące wytchnienie po pracy zapewni nasza Strefa Wellness & SPA z basenem solankowym i bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych, masaży i rytuałów pielęgnacyjnych.

Udogodnienia obiektu

log Sale konferencyjne

log Komfortowe pokoje

log Restauracja – sala VIP

log Otoczenie obiektu

log Basen solankowy

log Zabiegi SPA

log Tężnia solankowa

log Park Zdrojowy

log Dedykowana sieć Wi-Fi

log Rzutnik, ekran, nagłośnienie

log Dedykowany opiekun

log Parking

Zaciszne usytuowanie EVA Park Life & SPA, w otoczeniu prozdrowotnej przyrody, nowoczesna architektura, komfortowa baza noclegowa, wykwintna kuchnia oraz strefa SPA & Wellness czynią z obiektu idealną propozycję na połączenie biznesu z relaksem i wypoczynkiem.