Lobby Bar w EVA Park Life & SPA

Przerwa na kawę

Lobby Bar otwarty jest w każdy weekend – sobotę i niedzielę – w godz. 11:00 – 16:00.

Na naszych Gości czekać będą gorące i zimne napoje, desery oraz przekąski, a także specjały od Szefa Kuchni: rozgrzewający żurek z jajkiem i wiejską kiełbasą oraz idealne dla smakoszy w każdym wieku – nuggetsy z kurczaka.

Zapraszamy do Lobby Baru na wyśmienite desery z kawą lub herbatą oraz na zimne napoje, które zabrać można na spacer po Parku Zdrojowym. Posiłki, napoje i przekąski serwujemy wyłącznie na wynos. Jesteśmy otwarci:

  • poniedziałek – piątek 11:00-17:00
  • sobota – niedziela 11:00-19:00
Menu Lobby Bar

Lobby Bar, znajdujący się przy Recepcji Głównej, to oryginalnie zaaranżowane miejsce na chwilę relaksu. Serwujemy tu aromatyczne kawy i różnorodne herbaty, przy filiżance których spędzić można spokojny poranek czy popołudniową przerwę.

Oferujemy także słodkie desery i przekąski oraz bogaty wybór koktajli i drinków – idealnych na wieczorne spotkanie.

Niedaleko znajdują się nowoczesne sale konferencyjne – Lobby Bar stanowi więc doskonałą powierzchnię, wykorzystywaną na przerwy kawowe, powierzchnie wystawiennicze, stanowić też może integralną część sal podczas eventów. Lobby Bar staje się centrum kuluarowych rozmów oraz obszarem idealnym do spędzania przerw czy nawiązywania znajomości.

rabat z biletem na teznie