Przerwa na kawę

Lobby Bar otwarty codziennie!

Zapraszamy do Lobby Baru na wyśmienite desery z kawą lub herbatą oraz na zimne napoje, które zabrać można na spacer po Parku Zdrojowym. 

  • poniedziałek – piątek 10:00-17:00
  • sobota – niedziela 10:00-18:00

Sprzedaż naszych specjałów będzie odbywała się w specjalnie przygotowanym pod obecną sytuację “okienku”, bez konieczności wchodzenia do obiektu, z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa. 

Menu Lobby Bar

W sobotę i niedzielę zapraszamy na “Weekendowe grillowanie” – Szef Kuchni przygotuje pyszne potrawy z grilla, a do burgera ze 100% wołowiną czy pizzy składniki będzie można dobrać samodzielnie.

Grillujemy na tarasie przy tężni od 11:00 do 18:00, zatem na grillowe przysmaki zapraszamy zarówno w porze lunchu, obiadu czy wczesnej kolacji. 

Zapraszamy!

Weekendowe grillowanie

Lobby Bar, znajdujący się przy Recepcji Głównej, to oryginalnie zaaranżowane miejsce na chwilę relaksu. Serwujemy tu aromatyczne kawy i różnorodne herbaty, przy filiżance których spędzić można spokojny poranek czy popołudniową przerwę.

Oferujemy także słodkie desery i przekąski oraz bogaty wybór koktajli i drinków – idealnych na wieczorne spotkanie.

Niedaleko znajdują się nowoczesne sale konferencyjne – Lobby Bar stanowi więc doskonałą powierzchnię, wykorzystywaną na przerwy kawowe, powierzchnie wystawiennicze, stanowić też może integralną część sal podczas eventów. Lobby Bar staje się centrum kuluarowych rozmów oraz obszarem idealnym do spędzania przerw czy nawiązywania znajomości.

rabat z biletem na teznie