Zaproszenie do EVA Park Life & SPA

Każdy z nas zapewne zna osobę, która „ma już wszystko” i znalezienie dla niej kolejnego prezentu jest nie lada wyzwaniem. Jak zaskoczyć ukochaną? Co podarować w prezencie zapracowanym przyjaciołom? Jak uczcić urodziny lub imieniny? SPA na Mazowszu przychodzi na ratunek z oryginalnym pomysłem na niebanalny, pełen pozytywnych uczuć upominek.

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
22 484 28 88

Nasz voucher podarunkowy to wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby. Zaproś ją do EVA Park Life & SPA – doskonałego miejsca na regenerujący relaks w solankowym klimacie. Tu życie płynie innym rytmem – trudno uwierzyć, że miejsce oddalone jest zaledwie o 20 km od głośnej i ruchliwej Warszawy…

Voucher pobytowy – niezapomniany pobyt w Konstancinie

Jeden z naszych pakietów pobytowych z zabiegami to doskonały pomysł na prezent. Co możemy Ci polecić? Zakochanym możesz podarować romantyczny weekend dla dwojga. Zatroszcz się o zdrowie rodziców czy dziadków, zapraszając ich na tygodniową kurację dla seniora. Zmęczonej obowiązkami przyjaciółce podaruj trzydniowy przystanek na relaks. Cała rodzina z pewnością ucieszy się z kilkudniowego urlopu z solankowymi atrakcjami naszego obiektu. Tutaj znajdziesz pakiety pobytowe, spośród których z pewnością wybierzesz najlepszą propozycję dla Twoich bliskich.

Voucher do EVA Park
Regulamin Voucherów

Voucher upominkowy SPA dla ciała i ducha

wSPAniałym prezentem będzie zaproszenie na zabiegi SPA do naszego Solankowego SPA. Co możemy Ci zaproponować? Możliwości jest mnóstwo – od solankowych zabiegów konstancińskich, przez relaksujące masaże i rytuały pielęgnacyjne aż po profesjonalne zabiegi modelujące twarz czy sylwetkę. Nasze ekspertki chętnie pomogą wybrać Ci program dedykowany dla bliskiej Ci osoby.

Voucher do SPA – jednodniowe pobyty

Jeżeli szukasz prezentu dla pary, proponujemy Ci pomysł na Day SPA, który przyniesie mnóstwo radości obdarowywanym. A może majowa niespodzianka dla Mamy? Kup wyjątkowy prezent z okazji Dnia Matki i podaruj Mamie czas tylko dla Niej! Tutaj znajdziesz propozycje na jednodniowe pobyty z zabiegami.

To tylko kilka propozycji wykorzystania voucherów prezentowych w EVA Park Life & SPA. W celu ustalenia szczegółów niezapomnianego prezentu, zachęcamy do rozmowy z naszymi konsultantami pod nr tel.: 22 484 28 88 lub do złożenia zapytania: rezerwacje@evapark.pl.