Opinie Gości

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Eva Park Life & Spa

Hotel położony w ustronnym miejscu, w sercu parku zdrojowego. Naprzeciwko tężnia solankowa. Idealne warunki do wyciszenia, regeneracji. Piękne, nowe wnętrza stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb Gości. Znakomite jedzenie.

- Klaudia B, TripAdvisor -

img3
2

Eva Park Life & Spa

Hotel wspaniale położony w parku zdrojowym tuż przy tężniach ( w marcu jeszcze nieczynne). Ciepły basen, jacuzzi solankowe wspaniałe po całym dniu pracy. Pokój niewielki ale bardzo czysty. Śniadanie obfite (jajecznica z wiejskich jajek- pycha). Polecam także jako opcję wypoczynkową. Rano można nie nastawiać budzika, lecz zaczekać aż ptaszki trochę się rozśpiewają;-).

- Piotr Ł, TripAdvisor -

Eva Park Life & Spa

Idealne położenie w sercu Parku Zdrojowego. Położony w Konstancinie Jeziornie urokliwy, nowoczesny hotel. Ładne, przestronne pokoje, miałam z widokiem na tężnię 🙂 Wyśmienite jedzenie! Duża dostępność sal konferencyjnych. Basen z wodą solankową, ciekawie zaprojektowany z dużymi przeszkleniami.

- Iwetdrozd, TripAdvisor -

341
img31

Eva Park Life & Spa

Basen solankowy to dla mnie nowość, która bardzo miło mnie zaskoczyła, po za tym to jest mały basen z 3 jacuzzi – jest kameralnie, czysto i przytulnie. Drogo! Jak dla mnie to za drogo. Rozumiem wysoki standard, ale 50% ceny wyjściowej to byłoby ok.

- Piotr B, TripAdvisor -

Eva Park Life & Spa

Spędziliśmy bardzo miły weekend w EVA Park Life&Spa. Hotel nowy, położony w ładnej lokalizacji niedaleko Warszawy. Cudownie było oderwać się od warszawskiego biegu. Hotel zapewnia śniadania w formie bufetowej, nielimitowany dostęp do strefy rekreacyjnej,w której nie było do czego się przyczepić oraz nowocześnie umeblowane pokoje. Bardzo cenię sobie czystość, a hotel zdecydowanie spełnia ten wymóg. Wrócimy 🙂

- Klaudia D, TripAdvisor -

1
img311

Eva Park Life & Spa

Bardzo ładny, nowy obiekt. Usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji - sąsiedztwo tężni solankowej. Pokoje przestronne i wygodne. Bardzo ładny basen, jedno z jacuzzi jest zasilane wodą z tężni - super sprawa!

- Mkosinski, Booking -

Eva Park Life & Spa

Niezwykle sympatyczna obsługa hotelu. Eleganckie, czyste pokoje. Wszystko nowe i świeże.

- Barbara, Booking -

img312
img313

Eva Park Life & Spa

Strefa SPA (basen, sauny, jacuzzi - w tym jedna solankowa) w cenie hotelu, od rana do późnego wieczora. Pan Szczepan - ratownik - wyjątkowo sympatyczny, elokwentny młody człowiek. Nie utoniesz, a mile pogawędzisz z nim... Smaczne, urozmaicone śniadanie.

- Roman, Booking -

Eva Park Life & Spa

Hotel doskonaly
Lokalizacja
Wysoki standard oraz minimalistyczny wystroj wnetrz
Strefa SPA Zainteresowanie i otwartosc Managera
Oferta sniadaniowa

- Mateusz, Booking -

img314
img315

Eva Park Life & Spa

Rewelacja
Fajny pokój
Super podejście do klienta!

- FilipRozek, Booking -

Eva Park Life & Spa

Bardzo dobra kuchnia.
Fajny basen z miłym ratownikiem.
Doskonała lokalizacja. Czyściutko i przyjemnie.

- Katarzyna, Booking -

img3121