Restauracja EVA Park

Wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Konstancina-Jeziorny

Z wielką przyjemnością zapraszamy do naszej restauracji w Konstancinie-Jeziornie. W sali na parterze budynku nasi Goście, ciesząc się pięknym widokiem na Konstanciński Park Zdrojowy, mogą skosztować dań z doskonale skomponowanego menu.

Przemyślana aranżacja wnętrza restauracji łączy nowoczesny charakter obiektu EVA Park z nastrojowym, intymnym klimatem, sprzyjającym towarzyskim spotkaniom. Oprócz głównej sali, w restauracji wydzielona jest także komfortowa strefa VIP, którą polecamy jako salę na spotkania biznesowe czy zorganizowane przyjęcia.

Najważniejszą zaletą restauracji jest jednak jedzenie – komponując menu, szef kuchni czerpał inspiracje zarówno z kuchni światowej, jak i polskiej, tradycyjne smaki prezentując w intrygującej, wykwintnej odsłonie. W karcie dominują potrawy oparte na produktach regionalnych, takich jak miód z lokalnych pasiek czy zioła, warzywa i owoce z pobliskich gospodarstw i sadów, co serwowanym potrawom zapewnia świeżość i wyjątkowy smak oraz aromat. Dania zdrowe, inspirowane naturą są spójne z filozofią uzdrowiska, a tym samym zdrowego stylu życia.

Wierzymy, że zarówno wystrój, jak i dania naszej restauracji przypadną do gustu Gościom, a także mieszkańcom Konstancina-Jeziorny oraz licznym turystom, korzystającym z uzdrowiskowego bogactwa naszej miejscowości.

rabat z biletem na teznie

Restauracja czynna codziennie:
w godz.: 13.00 – 22.00

Poznaj nasze MENU
Artur Andrzejewski, Szef Kuchni

Szef Kuchni,
Artur Andrzejewski

Zarezerwuj stolik

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji. Każdorazowa rezerwacja zostanie potwierdzona przez naszego pracownika telefonicznie.

Termin (data i godzina):
Liczba osób:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Uwagi:

Nasze propozycje

dania główne i przystawki

Danie główne: Schab

Danie główne: Kotlet de volaille

Danie główne: Łosoś

Danie główne: Pieczony bakłażan

Przystawki: Tatar wołowy

Przystawki: Szarpana jagnięcina

Przystawki: Pieczona figa

Przystawki: Sałatka z kozim serem

Przystawki: Sałatka z pieczonym batatem