Restauracja w EVA Park Life & SPA

Już wkrótce WIELKIE OTWARCIE nowej Restauracji w Konstancinie-Jeziornie

Z wielką przyjemnością informujemy, że już niedługo otwieramy zupełnie nową Restaurację w EVA Park Life & SPA. Naszych Gości zaprosimy do nowej sali na parterze budynku, gdzie ciesząc się pięknym widokiem na Park Zdrojowy, będą mogli skosztować dań z nowego, doskonale skomponowanego menu.

Przemyślana aranżacja wnętrza nowej restauracji łączy nowoczesny charakter obiektu EVA Park z nastrojowym, intymnym klimatem, sprzyjającym towarzyskim spotkaniom. Na sali nie zabraknie miejsca dla naszych najmłodszych Gości, dla których przygotowaliśmy specjalny kącik.

Najważniejszą zaletą nowej restauracji będzie jednak jedzenie – nasi kucharze udowodnią, że kuchnia uzdrowiskowa może być smaczna i urozmaicona. W serwowanych daniach dominować będą potrawy oparte na produktach regionalnych, takich jak miód z lokalnych pasiek czy zioła, warzywa i owoce z pobliskich gospodarstw i sadów. Dania proste, zdrowe, inspirowane naturą będą spójne z filozofią uzdrowiska, a tym samym zdrowego stylu życia.

Wierzymy, że zarówno wystrój, jak i dania naszej nowej restauracji przypadną do gustu Gościom, a także mieszkańcom Konstancina-Jeziorny oraz licznym turystom, korzystającym z uzdrowiskowego bogactwa naszej miejscowości.

Restauracja Przedwiośnie

Kuchnia uzdrowiskowa w nowoczesnej odsłonie

Zanim nastąpi WIELKIE OTWARCIE nowej Restauracji w EVA Park, naszych Gości wciąż zapraszamy do sali restauracyjnej, znajdującej się na piętrze obiektu.

Godziny otwarcia restauracji: 13:00-22:00.
Śniadania wydawane są w godzinach: 7:00-10:00 (poniedziałek-piątek), 7:30-10:30 (sobota-niedziela).
Obiadokolacje wydawane są w godzinach 17:00-19:00