Abyś mógł wykorzystać w pełni bogactwo konstancińskiej przyrody i panujący tu mikroklimat, zapraszamy Cię do kompleksu, w którym zadbasz o formę i zdrowie. Basen solankowy to doskonałe uzupełnienie oferty noclegowej, gastronomicznej, uzdrowiskowej i rekreacyjnej. To nie jest zwyczajny akwen — basen solankowy w EVA Park Life & SPA to jeden z nielicznych obiektów bezpośrednio zasilanych z naturalnego źródła solanki. Solanka konstancińska ma temperaturę 29°C i wydobywana jest z własnego ujęcia, z głębokości 1750 m.

Uzdrowisko i basen – unikalne właściwości solanki

Unikalne właściwości solanki w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój potwierdzone zostały licznymi badaniami. Dzięki temu możemy zapewnić, że odwiedzając jednorazowo lub cyklicznie nasz basen solankowy nie tylko poczujesz się zrelaksowany i odprężony, ale także odnotujesz korzyści dla swojego zdrowia. Wypoczynek pod Warszawą i ruch w wodzie mają również niezaprzeczalny dobry wpływ na samopoczucie oraz urodę. Solanka korzystnie wpływa na skórę, system odpornościowy, układ oddechowy, schorzenia reumatoidalne i urazy ortopedyczne.

Do dyspozycji gości oddajemy basen solankowy w rozmiarze 14 m x 9,5 m i głębokości 1,35 m. Poza korzystaniem z akwenu, proponujemy także relaks w solankowych kąpielach perełkowych w jacuzzi, odpoczynek w saunie suchej lub łaźni parowej. Stężenie solanki w jacuzzi wynosi 6%, a w basenie 2,5%.

Cennik Basen & Wellness
Kąpiele solankowe szczególnie polecane są w przypadku:
Inne wskazania to

Poza korzystaniem z basenu solankowego proponujemy także relaks w solankowych kąpielach perełkowych w jacuzzi, odpoczynek w saunie suchej lub łaźni parowej. Wymiary basenu – 14m x 9,5m i głębokości 1,35m

Regulamin korzystania ze strefy basenowej