Zabiegi w EVA Park Life & SPA

Otoczenie Parku Zdrojowego, bliskość tężni solankowej oraz wyjątkowy mikroklimat sprawiają, że w EVA Park Life & SPA panują idealne warunki do głębokiego relaksu. To doskonałe miejsce na odprężający wypoczynek, połączony z zabiegami upiększającymi i regenerującymi.

Pielęgnacyjna moc solanki

Tworząc bogaty program zabiegów SPA sięgnęliśmy po naturalne bogactwo Konstancina-Jeziorny. Wydobywana z naszego ujęcia solanka, zasila nasz basen solankowy, w którym kąpiel może być doskonałym wstępem do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Naszym Gościom proponujemy także solankową kąpiel perełkową w jacuzzi, działającą antyseptycznie i odświeżająco, czy aromatyczny peeling na bazie soli jodowo-bromowej.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne i odnowa biologiczna

Oferta EVA Park Life & SPA to kilkadziesiąt różnych zabiegów, wykorzystujących nie tylko lecznicze moce solanki, ale przede wszystkim najnowocześniejsze zdobycze kosmetologii. Zapraszamy na zabiegi nawilżające i ujędrniające, liftingujące i poprawiające owal twarzy, programy likwidujące oznaki zmęczenia, problemy naczyniowe czy trądzikowe. Wysokiej jakości sprzęt najnowszej generacji pomoże wymodelować sylwetkę, zlikwidować szpecące blizny czy cellulit.

Nasza wykwalifikowana kadra doradzi w wyborze idealnego programu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb skóry.

Relaksujące i lecznicze masaże

Masaże i rytuały pielęgnacyjne na ciało to świetny sposób na pozbycie się stresu, a nawet uporczywego bólu. W zależności od potrzeb naszych Gości, zapewnimy zabiegi rozluźniające obolałe mięśnie lub przeciążone stawy. Zadbamy o poprawę krążenia i wzmocnienie metabolizmu ciała, a także o błogi relaks i pielęgnację przy aromaterapii naturalnymi olejkami.

Pobyty pakietowe i Day SPA

EVA Park Life & SPA to luksusowe SPA w Konstancinie-Jeziornie, które oferuje swoim Gościom usługi zarówno w formie Day SPA, jak i w czasie dłuższych pobytów. Przepiękne otoczenie, komfort obiektu oraz wykwintna kuchnia, jaką oferuje nasza restauracja sprawiają, że pobyt tu staje się niezapomnianym doznaniem.

Nie trzeba planować długiej podróży, by znaleźć miejsce wolne od miejskiego tłoku i zgiełku panujących w Warszawie lub w innych miastach Mazowsza. Do EVA Park Life & SPA można dotrzeć zaledwie w kilkadziesiąt minut od stolicy i zastać ciszę i spokój oraz tak różny od miejskiego powietrza mikroklimat. To idealne miejsce na szybką regenerację sił i udany wypoczynek tuż pod Warszawą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty:

CENNIK ZABIEGÓW
PAKIETY POBYTOWE
PAKIETY DAY SPA