Niezwykła podróż w głąb siebie

Bliskość nieskażonej przyrody oraz ekologicznie czysta okolica sprawiają, że w naszym Centrum SPA & wellness EVA Park panują idealne warunki do głębokiego relaksu i odnowy ciała oraz ducha. Zabiegi lecznicze i upiększające w zgodzie z naturalnymi skarbami Konstancina-Jeziorny są naszą wizytówką i wyróżniają kompleks na tle innych tego typu miejsc w Polsce.

Dbamy o komfort naszych gości, którzy wybierając SPA pod Warszawą szukają wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta, chcą zatrzymać się w biegu i nacieszyć wszystkie zmysły. Dlatego w trosce o wszelkie potrzeby estetyczne gwarantujemy:

  • piękne wnętrza, gdzie parkowa zieleń towarzyszy zabiegom,
  • wyłącznie naturalne aromaty, aromaterapię,
  • najdoskonalsze narzędzie, którym są dłonie terapeuty.
  • stworzoną przez nas smaczną dietę witalną,
  • idealnie dobraną muzykę.
ZOBACZ CENNIK ZABIEGÓW
newzd

Poznaj nas

null

Strefa masażu

Zapraszamy do strefy masażu

null

Pielęgnacja twarzy

Najnowsze osiągnięcia medyczne...

null

Zabiegi i sprzęt

Dowiedz się więcej...

“Skosztuj kąpieli zmysłów w zgodzie z żywiołami”

“Filozofia 4 żywiołów – dopełnienie spa”

SPA w okolicach Warszawy, dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji wśród lasów i dziewiczej konstancińskiej przyrody, może w pełni realizować założenia filozofii 4 żywiołów, według której:

Basen solankowy EVA Park Life & Spa

Uzdrowisko
Konstancin-Zdrój

Dlaczego na miejsce odnowy biologicznej i relaksu warto wybrać mazowieckie SPA? Nasz obiekt, jako jedyny tego typu w całym rejonie, a nawet w kraju, posiada własny basen solankowy oraz tężnię. Konstancin-Jeziorna słynie z ujęcia solanki i panującego tu klimatu rodem z nadmorskiego wybrzeża — woda lecznicza ma temperaturę 29°C i stężenie 6%, posiada unikalne właściwości lecznicze i kosmetyczne. Zabiegi lecznicze i upiększające wykonywane z jej udziałem, to np. hydroterapia. Sam basen podłączony jest bezpośrednio do naturalnego źródła solanki, wydobywanej z własnego ujęcia, z głębokości 1750 m.

AMG 9946 HB small
Basen solankowy powinno się odwiedzić przede wszystkim:
Inne wskazania to

Poza korzystaniem z basenu solankowego proponujemy także relaks w solankowych kąpielach perełkowych w jacuzzi, odpoczynek w saunie suchej lub łaźni parowej. Wymiary basenu – 14m x 9,5m i głębokości 1,35m