Imprezy okolicznościowe – Warszawa i okolice

Zapytaj o ofertę
Data
Liczba osób
Telefon:
Adres e-mail
Imię i nazwisko

W EVA Park Life & SPA organizujemy niezapomniane imprezy okolicznościowe. Wiemy, że każde święto, bez względu na liczbę zaproszonych osób, okazję czy rozmach, jest wyjątkowe. Dlatego naszym gościom oddajemy do dyspozycji eleganckie sale weselne, sale konferencyjne oraz restaurację — miejsca z wyjątkową atmosferą i prozdrowotnym, nadmorskim mikroklimatem solankowym. Zaskocz swoich gości zaproszeniem do takiego miejsca — luksusowy obiekt pod Warszawą to ostoja spokoju, odskocznia od szumu i pośpiechu wielkiego miasta. Uzdrowisko i znajdująca się na jego terenie tężnia solankowa, restauracja slow food, strefa SPA i komfortowe miejsce noclegowe z basenem, to gwarancja szampańskiej zabawy, a następnie szybkiej regeneracji.

Specjalnie dla gości przygotujemy niezapomniane:

  • przyjęcia weselne,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • rocznice,
  • eventy biznesowe,
  • inne imprezy okolicznościowe na specjalne zamówienie naszych gości.

Zapewniamy zawsze miłą i profesjonalną obsługę. Nasza doświadczona kadra służy pomocą w zakresie planowania wszystkich eventów, aby spotkania rodzinne czy imprezy okolicznościowe odbyły się zgodnie z wymarzonym scenariuszem.

Sale weselne

Wszystkie imprezy okolicznościowe są wyjątkowe, a za ich sukcesem stoją nie tylko ludzie, ale także miejsce. Dlatego pary młode wraz z rodzinami i przyjaciółmi zapraszamy do EVA Park Life & SPA. Nasz kompleks pod Warszawą oddaje do dyspozycji sale weselne zaaranżowane w nowoczesnym i eleganckim stylu. Serwowane u nas dania slow food, solankowy mikroklimat, przepiękne otoczenie oraz komfortowa baza noclegowa, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Natomiast zaangażowany personel zrobi wszystko, aby zorganizowane u nas wesele było bajeczne i niezapomniane.

EVA Park Life & SPA to miejsce stworzone do wypoczynku. Przepiękny Park Zdrojowy, tężnia – naturalne inhalatorium, basen solankowy i nowoczesny obiekt z bogatą ofertą zabiegów SPA i odnowy biologicznej. Sale weselne utrzymane w nowoczesnym klimacie doskonale harmonizują z charakterem tego stylowego obiektu, w którym odnajdziesz nie tylko relaks i regenerację, ale również doskonałą zabawę.

Spędź niezapomniane chwile w przyjaznej atmosferze EVA Park Life & SPA!

EVA PARK Life & SPA to miejsce stworzone dla wypoczynku. Przepiękny Park Zdrojowy, Tężnia – naturalne inhalatorium, basen solankowy i nowoczesny obiekt z bogatą oferta zabiegów SPA i odnowy biologicznej.

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
22 484 28 88
Przykładowe menu weselne