oszczędzaj i zgarniaj upominki!

Zaplanuj z nami już dziś wakacyjny urlop rodzinny, jesienny weekend czy zimową regenerację w prozdrowotnym klimacie. Bez ryzyka związanego z długą podróżą, odkryjesz miejscowość, która tuż za dużym miastem daje dostęp do kojącej przyrody i leczniczych bogactw naturalnych.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich najbliższych – podczas całego pobytu objęci będziecie profesjonalną opieką medyczną, zarówno w czasie wypoczynku, jak i rehabilitacji. W naszym Uzdrowisku każdy może znaleźć miejsce dla siebie, zapewniające mu intymność, spokój, a jednocześnie pozwalające na wytchnienie po tygodniach izolacji. Wytchnienie dla zmęczonego, często obolałego ciała, ale i dla pełnego niepokoju ducha…

Tylko teraz oferta specjalna – kup bon o wartości 500 zł w cenie 450 zł!

Dodatkowo otrzymasz upominek uzdrowiskowy – domową kurację borowinową lub solankową – dzięki której we własnym domu można odczuć wyjątkową moc naszych naturalnych surowców.

Bony można mnożyć, jak i mnożone będą upominki, którymi będziesz mógł rozpocząć kurację w domu, jeszcze przed wizytą w naszym Uzdrowisku.

Bony będzie można wykorzystać na zakup pakietów pobytowych: spa, wypoczynkowych, leczniczych czy rehabilitacyjnych – każdy z korzyścią dla Twojego zdrowia i urody! Termin uzgodnimy, jak tylko pozwoli nam na to sytuacja – bon jest ważny aż do końca roku 2021.

Co ważne! Bonami będziesz mógł(a) opłacić także oferty promocyjne!
Przykład: jesienią pojawia się promocja -20% na pobyt, opłacasz ją zakupionymi teraz bonami, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe 10% rabatu, w sumie 30% rabatu od ceny wyjściowej!

Jak kupić bon?

 

KUP BON on-line!