Bardzo cieszymy się, że nasz przepiękny Park Zdrojowy znów jest otwarty dla mieszkańców Konstancina-Jeziorny i spragnionych kontaktu z przyrodą warszawiaków. Świeże powietrze i soczysta zieleń zaostrzają apetyt – w usytuowanej w centrum konstancińskiego parku restauracji warto więc odebrać zamówiony wcześniej obiad. W ten weekend do każdego dania głównego nasza pani cukiernik dokłada eklerek GRATIS!

Nasz Szef Kuchni przygotował kolejne weekendowe menu. Zachwyci ono podniebienia zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie weekendowego obiadu bez solidnej porcji mięsa, jak i miłośników zup i lżejszych potraw, opartych na rybach czy wykwintnie podanych warzywach.

Trudno będzie oprzeć się również deserom naszej zdolnej pani cukiernik – oprócz ciast z weekendowej karty, mistrzyni wypieków przygotuje również słodką niespodziankę: do każdego dania głównego wyśmienity eklerek GRATIS (na filmie obok zobaczcie precyzyjną dekorację naszych eklerków!).

Jeśli podczas spaceru dopadnie Was głód, w ten weekend w naszym Lobby Barze również czekać będzie na Was zestaw z eklerkiem (13 zł).

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień na weekendowy obiad z odbiorem własnym lub z dowozem (do 10 km). Zachęcamy także do spaceru po wyglądającym zjawiskowo o tej porze roku Parku Zdrojowym. Wszystkim przyda się nieco wytchnienia po miesiącu siedzenia w domu…

Dbajcie o siebie!

MENU WEEKENDOWE
Park Zdrojowy 1
Park Zdrojowy 3
Park Zdrojowy 2