Bardzo się cieszymy, że w związku ze zniesieniem kolejnych ograniczeń, możemy ponownie zaprosić Państwa do naszej restauracji EVA Park. Już w najbliższy piątek, 22 maja, czekamy na Was z nowym menu naszego Szefa Kuchni!

Restauracja EVA Park to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Konstancina-Jeziorny i okolic. Widok na urzekający Park Zdrojowy, taras, który zaprasza szczególnie o tej porze roku oraz elegancka, ale bardzo klimatyczna aranżacja sali to tylko dodatkowe atuty, które doceniają nasi Goście. Najważniejsza jest kuchnia – Szef Kuchni przygotował wyjątkową propozycją dań, głównie z kuchni europejskiej, ale wzbogaconej o akcenty polskiej tradycji, które zachwycają zarówno smakiem, jak i finezyjnym podaniem.

Zapraszamy więc Państwa serdecznie już od piątku 22 maja. Restauracja będzie czynna codziennie od godziny 13:00 do 22:00.

Poznaj nasze MENU

Mimo otworzenia restauracji, nie rezygnujemy jednak z naszego “Weekendowego grillowania”, które tak spodobało się spacerującym po Parku Zdrojowym mieszkańcom i gościom naszej miejscowości. W najbliższą sobotę i niedzielę grillujemy od 11:00 do 18:00. Dodatkowo, w ofercie Lobby Baru niezmiennie czekać na Was będą zimne i ciepłe napoje oraz – przede wszystkim – pyszne desery z naszej cukierni.

restauracja w konstancinie
restauracja evapark 6
restauracja evapark 1

W restauracji EVA Park przestrzegamy wytycznych, określonych przez Głównego Inspektora Sanitarnego, zapewniając bezpieczeństwo naszym Gościom i Pracownikom. Przy stolikach restauracyjnych na sali może przebywać jednocześnie 42 Gości.