Pobyt hotelowy w EVA Park Life & SPA

Zapraszamy Państwa do EVA Park Life & SPA na nocleg połączony z relaksem w Parku Zdrojowym, otaczającym nasz obiekt. Nowoczesny i w pełni wyposażony pokój z telewizorem LCD i z dostępem do Internetu, zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek i spokój.

Nasz obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od Warszawy, a jednak zaledwie 30 minut jazdy samochodem z centrum stolicy gwarantuje kameralną lokalizację, z dala od zgiełku dużego miasta i przypadkowego tłumu.

Usytuowanie w sercu Parku Zdrojowego, z kojącą przyrodą i prozdrowotnym klimatem, sprzyja intymnym spacerom. Przestrzeń, zachwycająca o tej porze roku soczystą zielenią, pozwala znaleźć miejsce tylko dla siebie.

Jesteśmy częścią Uzdrowiska Konstancin-Zdrój – tu nawet krótki pobyt  odbywa się z korzyścią dla zdrowia…

W pakiecie: 

  • nocleg w pokojach jedno- lub dwuosobowych (z wyłączeniem terminu od 11 do 14 czerwca). We wszystkich pokojach bezpłatnych dostęp do TV i WiFi, czajnik, suszarka do włosów
  • śniadanie, serwowane do pokoju w godz. 7:00-10:00 lub śniadanie obiadokolacja, serwowana do pokoju w godz. 17:00-19:00
Rezerwacje
  telefonicznie:
22 484 28 88, 667 771 148
 mailowo:
rezerwacje@evapark.pl
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
Poznaj nasze działania w związku z koronawirusem
CENNIK (cena za pokój)
ze śniadaniem ze śniadaniem i obiadokolacją
Pokój 1-osobowy 299 zł 209 zł
364 zł 261 zł
Pokój 2-osobowy 399 zł 279 zł
464 zł 331 zł
Pokój 2-osobowy dla 1 osoby 349 zł 244 zł
414 zł 296 zł
Oferta ważna do 30 czerwca 2020 r. (z wyłączeniem terminu 11-14 czerwca)

Szanowni Goście,

zapewniamy, że w naszym obiekcie dbamy o zachowanie odpowiednich środków higieny. Używamy profesjonalnych środków odkażających, na bieżąco odbywa się dezynfekcja ogólnodostępnych elementów i części wspólnych: korytarzy, holi, poręczy, blatów, terminali płatniczych itp. Wdrożyliśmy szereg procedur, które zapewnią naszym Gościom bezpieczne korzystanie z naszych usług. Nasz personel wyposażony jest w środki ochrony osobistej, płyny do dezynfekcji dostępne są również w obiekcie dla Państwa.

Podjęliśmy też decyzje o zamknięciu części udogodnień, co ma na celu zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Basen solankowy, jacuzzi i sauny są nieczynne do odwołania. Zamknięta pozostaje również tężnia solankowa, znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu.

Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że Park Zdrojowy, w którego centrum znajduje się nasz obiekt, jest znów dostępny. Spacer po parku w towarzystwie przyjaznych wiewiórek, ptaków i oszałamiającej zieleni poprawia nastrój, koi nerwy i pozwala korzystać z dobrodziejstw wyjątkowego mikroklimatu Konstancina-Jeziorny.