W długi weekend majowy na spacerujących po Parku Zdrojowym czeka kulinarna niespodzianka! Szef Kuchni restauracji EVA Park poleca soczyste burgery i domową pizzę, do których dodatki dobierzesz według własnego pomysłu. Zapraszamy przez cały weekend do Lobby Baru w EVA Park Life & SPA.

Burger Szefa to 100% wołowiny i dodatki, których kompozycję sam stworzysz. Pizza domowa, dostępna w dwóch rozmiarach, może być mięsna lub wegetariańska – wszystko zależy od tego, na jakie danie masz ochotę!

Nasze dania to doskonały pomysł na weekendowy lunch na świeżym powietrzu lub domowy obiad. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz – czeka na Ciebie również pyszny deser. Do każdego burgera i dużej pizzy otrzymasz wyśmienitego eklerka GRATIS.

W Lobby Barze od piątku do niedzieli (1-3 maja) w godzinach 11:00 – 18:00 czekać będzie również weekendowe menu. Polecamy przepyszne desery naszej pani cukiernik (np. brownie z orzechami czy pudding z chia oraz musem owocowym!), świeżą sałatkę grecką oraz domowe, ręcznie robione pierogi, a także ciepłe i zimne napoje.

Zapraszamy na spacer do naszego pięknego Parku Zdrojowego i do naszej pysznej, kulinarnej zabawy!


Sprzedaż naszych specjałów będzie odbywała się w specjalnie przygotowanym pod obecną sytuację “okienku”, bez konieczności wchodzenia do obiektu, z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.