W tym trudnym okresie, w którym wszyscy jednoczymy się w walce z koronawirusem, cieszy fakt, że lokalne społeczności tak aktywnie wspierają siebie nawzajem.

Ciepłe posiłki w podziękowaniu za ciężką pracę

Pracownicy Sanepidów w całej Polsce pracują nieprzerwanie od kilku tygodni. Piaseczyńska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna pracuje nie tylko w tygodniu, ale również na zmiany nocne i w weekendy. W soboty i niedziele wraz z pizzerią Delizza postanowiliśmy wesprzeć pracowników, dostarczając im ciepłe posiłki. Obiad z EVA Park Life & SPA to drobny gest w podziękowaniu za ich ciężką pracę.

Poczęstunek dla seniorów

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie codziennie działają na rzecz mieszkańców. Dzięki ich pomocy także i restauracja EVA Park mogła się zaangażować w pomoc potrzebującym, przekazując posiłki, które strażacy dostarczyli konstancińskim seniorom. Doceniając ich wolontariat, Szef Kuchni EVA Park również dla strażaków przygotował solidny obiad.

Dziękujemy naszym Gościom

My dziękujemy i naszym Gościom, którzy tak chętnie składają zamówienia na weekendowe obiady z dostawą, przygotowane przez naszą restaurację. Cieszymy się, że możemy liczyć na ich wsparcie, a jednocześnie – mimo zamkniętej restauracji – że znów możemy dla nich gotować!

Zapraszamy w każdy weekend do składania zamówień na obiady z naszego menu na wynos.

3 eva park obiady z dostawa
1 obiad z eva park life and spa
2 konstancin pomoc dla seniorow