Intraceuticals – infuzja tlenowa

ekskluzywny zabieg gwiazd

Rezerwacje
  telefonicznie:
+48 667 550 828
+48 22 484 28 88 wew. 333
 mailowo:
spa@evapark.pl
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)

Intraceuticals – kuracja silnie dotleniająco odżywcza – to zabieg odmładzania i nawilżania skóry. Wykorzystując technologię łączenia tlenu hiperbarycznego z kwasem hialuronowym wprowadza się w głąb skóry substancje aktywne, bogate w antyoksydanty, a także witaminy. Ta bezbolesna i nieinwazyjna metoda stosowana przez światowe gwiazdy natychmiastowo liftinguje, wygładza zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust, a także usuwa przebarwienia.

Efektem jest jędrna i gładka cera.

Składnikami aktywnymi są: witaminy A,E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, prowitamina B5, oleje roślinne z jojoby, makadamii, migdałów oraz siarczan dekstranu.

Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Cera jest wyraźnie gładsza i promienna, dzięki napięciu skóry poprawia się kontur twarzy, a zmarszczki są mniej widoczne. Odpowiednio dobrane serum dodatkowo redukuje stany zapalne w wyniku trądziku (serum Clarity) wyrównuje koloryt skóry (serum Opulance), redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust (serum Ataxelen).

Intraceuticals – wybrane wersje zabiegów

Clarity

to zabieg o działaniu przeciwzapalnym, redukującym stany zapalne oraz zanieczyszczenia. Kwas salicylowy działa bakteriostatycznie oraz złuszczająco, a kwas hialuronowy zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla skór młodych z trądzikiem młodzieńczym, jak i do skór dojrzałych, borykających się z trądzikiem hormonalnym.

Opulence

to zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz plamy pigmentacyjne. Wyciąg ze szczawiu kędzierzawego oraz alfa arbutyna silnie wpływają na ograniczenie nadmiernego wydzielania barwnika w skórze. Skóra zaraz po zabiegu jest rozjaśniona, przebarwienia są zredukowane. Zabieg zawiera również kwas hialuronowy, który utrzymuje odpowiednie nawodnienie oraz gęstość skóry.

Atoxelen

to zabieg na okolice oczu oraz ust. Przeznaczony jest on dla osób z problemem zmarszczek mimicznych oraz trwałych oznak wieku w tych najbardziej delikatnych okolicach twarzy. Zabieg bazuje na specjalistycznym kompleksie redukującym nadmierną kurczliwość mięśni, przez co likwiduje powstające pod wpływem mimiki zmarszczki.

CENNIK
Zabieg Czas trwania Cena zabiegu
Intraceuticals – kuracja silnie dotleniająco odżywcza 60-90 minut 590 zł

W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w Eva Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów SPA z dużym wyprzedzeniem. Dziękujemy za wyrozumiałość.