Rytuał Księżnej Anny Potulickiej

Wellness & SPA

Rezerwacje
  telefonicznie:
22 484 28 88 wew. 333,
667 550 828
 mailowo:
spa@evapark.pl
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)

Zapraszamy na wyjątkowy dzień do EVA Park Life & SPA. Rozpocznie go seans prozdrowotny w tężni solankowej, który korzystnie wpłynie na układ nerwowy oraz ogólną odporność organizmu.

Wstępem do zabiegów będzie nieograniczona czasowo kąpiel w basenie solankowym, zasilanym z naturalnego źródła solanki. Uatrakcyjnią ją dysze do hydromasażu, gejzer, masażer karku oraz jacuzzi solankowe lub słodkowodne.

Ekskluzywny dzień zakończą pielęgnacyjne zabiegi SPA. Peeling i maska przygotują ciało na poprawiający krążenie i rozluźniający mięśnie masaż, a zabieg odmładzający twarzy zadba o doskonały wygląd cery.

Nasz Gość otrzyma również uzdrowiskowy prezent. Solanka Konstancińska to bogactwo naturalne naszego Uzdrowiska, dzięki któremu solankowy klimat będzie można poczuć także we własnym domu.

Seans w tężni solankowej

Teznia 04

Relaks w basenie solankowym

basen solankowy

Zabiegi na ciało i twarz

zabieg na cialo

PREZENT: butelka solanki

Solanka konstancińska to woda lecznicza mineralna, swoista, 7,5% chlorkowo-sodowa (solanka), żelazista, jodkowa, hipotermalna z otworu Warszawa IG o głębokości 1750 m, zlokalizowanego na obszarze górniczym Konstancin-Jeziorna. Właściwości lecznicze potwierdzone Świadectwem PZH nr HU-1/-WL-1/2008.

Rytuał Księżnej Anny Potulickiej
basen + tężnia + peeling + maska + masaż ciała + zabieg odmładzający twarzy, prezent: butelka solanki
Rytuał dla 1 osoby 150 minut / 700 zł
Rytuał dla pary 150 minut / 1200 zł

W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w EVA Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów SPA z dużym wyprzedzeniem. Dziękujemy za wyrozumiałość.