ICOONE

innowacyjny, skutecznie modelujący masaż podciśnieniowy

2000 1700
/ 10 zabiegów
Data
Liczba osób
Telefon:
Adres e-mail
Imię i nazwisko

PROMOCJA: Wymarzona sylwetka na lato

modelujący sylwetkę ICOONE w wyjątkowej ofercie!

Seria 10 zabiegów:

30 min. w cenie 2000 zł 1700 zł

40 min. w cenie 2500 zł 2000 zł

50 min. w cenie 3000 zł 2500 zł

60 min. w cenie 3500 zł 3000 zł

Dodatkowo,
przy zakupie serii zabiegów ICOONE na twarz
jeden dodatkowy zabiega GRATIS

Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2024 r. i nie łączy się z innymi promocjami. Najniższe ceny serii sprzed 30 dni przed promocją to ceny regularne.

Zabieg modelujący sylwetkę ICOONE to opatentowana technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. To innowacyjna generacja masażu podciśnieniowego. Plan zabiegowy dobierany jest indywidualnie i może składać się z kilku obszarów ciała.

ICOONE – efekty zabiegu

Zabieg ICOONE likwiduje cellulit, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje obrzęki limfatyczne oraz objawy starzenia się skóry.

ICOONE – jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem zabiegu jest 20-minutowy program BASE, podczas którego opracowywane jest całe ciało. Etap ten ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu, takie jak np. cellulit, elastyczność czy obrzęki. Program BASE przygotowuje skórę i stanowi wstęp do dalszej procedury zabiegowej.

Kolejnym etapem jest wybranie stref zabiegowych, na których chcemy się skupić. Programy wybierane są w odpowiedzi na konkretne potrzeby skóry. Przechodzimy wtedy do 10-minutowych tzw. FOCUSÓW, czyli stref/partii zabiegowych, na których opracowaniu najbardziej nam zależy. Możemy wybrać 1, 2, 3 lub 4 FOCUSY, a w następstwie zabieg Icoone trwa odpowiednio 30, 40, 50 lub 60 minut.

Wyróżniamy następujące strefy zabiegowe: brzuch, pośladki, uda tył, uda przód, ramiona, plecy lub łydki.

CENNIK
ICOONE – zabieg modelujący sylwetkę
Zabieg Cena pojedynczego zabiegu Cena serii 5 zabiegów Cena serii 10 zabiegów
30 min.: 20 min. BASE + 1x 10 min. FOCUS 250 zł 1000 zł 2000 zł
40 min.: 20 min. BASE + 2x 10 min. FOCUS 300 zł 1250 zł 2500 zł
50 min.: 20 min. BASE + 3x 10 min. FOCUS 350 zł 1500 zł 3000 zł
60 min.: 20 min. BASE + 4x 10 min. FOCUS 400 zł 1750 zł 3500 zł

ICOONE – wskazania do zabiegu

Zabieg modelujący sylwetkę ICOONE polecamy szczególnie w przypadku:

  • głęboko zlokalizowanego tłuszczu,
  • nawracającego problemu cellulitu,
  • braku jędrności i elastyczności skóry,
  • luźnej i wiotkiej skóry,
  • kobiet po porodach,
  • po zabiegach liposukcji.

ICOONE – kiedy efekty?

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty niezbędne jest systematycznie wykonywanie zabiegów. Zabiegi należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Aby efekty były zauważalne należy wykonać serię co najmniej 5-10 zabiegów. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających. Zabieg przypominający należy wykonywać raz w miesiącu lub raz na dwa tygodnie. Icoone jest to zabieg całoroczny i przerwy między seriami nie są konieczne.

ICOONE – zabieg na twarz

Zabieg Icoone może być wykonywany również na twarz, szyję i dekolt.

Icoone na twarz umożliwia pracę nad zróżnicowanymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szyi i dekolcie, zwłaszcza w zakresie problemów starzejącej się skóry. Jego silnie ujędrniające działanie pozwala na ogólne poprawienie kondycji skóry, przywrócenie jej odpowiedniego napięcia, elastyczności i grubości, a także wymodelowanie owalu twarzy. Za sprawą wymiennych końcówek o różnych rozmiarach możliwe jest również bardzo precyzyjne opracowanie powierzchni twarzy.

Dodatkowo zabieg jest niezwykle skutecznym drenażem twarzy, a więc zwalcza zastoje limfatyczne przywracając twarzy młody, wypoczęty wygląd. Za pomocą urządzenia można również stymulować czerwień wargową wpływając na poprawę jej kolorytu poprzez lepsze ukrwienie tej okolicy.

CENNIK
ICOONE – zabieg poprawiający owal twarzy
Cena pojedynczego zabiegu Cena serii 5 zabiegów
250 zł 1000 zł

Wskazania do zabiegu ICOONE na twarz to:

  • zmarszczki, bruzdy,
  • modelowanie owalu twarzy,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • obrzęki twarzy.

PAKIETY NA CIAŁO VIP
modelujące, wyszczuplające, ujędrniające
Serie zabiegów w atrakcyjnych pakietach.

Zalecane jest wykonanie serii 5 zabiegów. Zabiegi należy wykonywać 1-3 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających w celu podtrzymania uzyskanych efektów. Zabieg przypominający należy wykonywać raz w miesiącu, ale można również częściej.

ICOONE – przeciwskazania

Przeciwskazaniami do zabiegów ICOONE na ciało i twarz są: nowotwory, choroby naczyń krwionośnych, uszkodzenia skóry oraz zmiany skórne na obszarze zabiegowym.

W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w Eva Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów SPA z dużym wyprzedzeniem – najlepiej w momencie rezerwowania pobytu. Dziękujemy za wyrozumiałość.