ICOONE

innowacyjny, skutecznie modelujący masaż podciśnieniowy

2000 zł 1700
/ 10 zabiegów
Data
Liczba osób
Telefon:
Adres e-mail
Imię i nazwisko

Zabieg modelujący sylwetkę ICOONE to opatentowana technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. To innowacyjna generacja masażu podciśnieniowego. Plan zabiegowy dobierany jest indywidualnie i może składać się z kilku obszarów ciała.

ICOONE – efekty zabiegu

Zabieg ICOONE likwiduje cellulit, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje obrzęki limfatyczne oraz objawy starzenia się skóry.

ICOONE – jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem zabiegu jest 20-minutowy program BASE, podczas którego opracowywane jest całe ciało. Etap ten ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu, takie jak np. cellulit, elastyczność czy obrzęki. Program BASE przygotowuje skórę i stanowi wstęp do dalszej procedury zabiegowej.

Kolejnym etapem jest wybranie stref zabiegowych, na których chcemy się skupić. Programy wybierane są w odpowiedzi na konkretne potrzeby skóry. Przechodzimy wtedy do 10-minutowych tzw. FOCUSÓW, czyli stref/partii zabiegowych, na których opracowaniu najbardziej nam zależy. Możemy wybrać 1, 2, 3 lub 4 FOCUSY, a w następstwie zabieg Icoone trwa odpowiednio 30, 40, 50 lub 60 minut.

Wyróżniamy następujące strefy zabiegowe: brzuch, pośladki, uda tył, uda przód, ramiona, plecy lub łydki.

CENNIK
ICOONE – zabieg modelujący sylwetkę
Zabieg Cena pojedynczego zabiegu Cena serii 5 zabiegów Cena serii 10 zabiegów
30 min.: 20 min. BASE + 1x 10 min. FOCUS 250 zł 1000 zł 2000 zł
40 min.: 20 min. BASE + 2x 10 min. FOCUS 300 zł 1250 zł 2500 zł
50 min.: 20 min. BASE + 3x 10 min. FOCUS 350 zł 1500 zł 3000 zł
60 min.: 20 min. BASE + 4x 10 min. FOCUS 400 zł 1750 zł 3500 zł

ICOONE – wskazania do zabiegu

Zabieg modelujący sylwetkę ICOONE polecamy szczególnie w przypadku:

  • głęboko zlokalizowanego tłuszczu,
  • nawracającego problemu cellulitu,
  • braku jędrności i elastyczności skóry,
  • luźnej i wiotkiej skóry,
  • kobiet po porodach,
  • po zabiegach liposukcji.

ICOONE – kiedy efekty?

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty niezbędne jest systematycznie wykonywanie zabiegów. Zabiegi należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Aby efekty były zauważalne należy wykonać serię co najmniej 5-10 zabiegów. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających. Zabieg przypominający należy wykonywać raz w miesiącu lub raz na dwa tygodnie. Icoone jest to zabieg całoroczny i przerwy między seriami nie są konieczne.

ICOONE – zabieg na twarz

Zabieg Icoone może być wykonywany również na twarz, szyję i dekolt.

Icoone na twarz umożliwia pracę nad zróżnicowanymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szyi i dekolcie, zwłaszcza w zakresie problemów starzejącej się skóry. Jego silnie ujędrniające działanie pozwala na ogólne poprawienie kondycji skóry, przywrócenie jej odpowiedniego napięcia, elastyczności i grubości, a także wymodelowanie owalu twarzy. Za sprawą wymiennych końcówek o różnych rozmiarach możliwe jest również bardzo precyzyjne opracowanie powierzchni twarzy.

Dodatkowo zabieg jest niezwykle skutecznym drenażem twarzy, a więc zwalcza zastoje limfatyczne przywracając twarzy młody, wypoczęty wygląd. Za pomocą urządzenia można również stymulować czerwień wargową wpływając na poprawę jej kolorytu poprzez lepsze ukrwienie tej okolicy.

CENNIK
ICOONE – zabieg poprawiający owal twarzy
Cena pojedynczego zabiegu Cena serii 5 zabiegów
250 zł 1000 zł

Wskazania do zabiegu ICOONE na twarz to:

  • zmarszczki, bruzdy,
  • modelowanie owalu twarzy,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • obrzęki twarzy.

PAKIETY NA CIAŁO VIP
modelujące, wyszczuplające, ujędrniające
Serie zabiegów w atrakcyjnych pakietach.

Zalecane jest wykonanie serii 5 zabiegów. Zabiegi należy wykonywać 1-3 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających w celu podtrzymania uzyskanych efektów. Zabieg przypominający należy wykonywać raz w miesiącu, ale można również częściej.

ICOONE – przeciwskazania

Przeciwskazaniami do zabiegów ICOONE na ciało i twarz są: nowotwory, choroby naczyń krwionośnych, uszkodzenia skóry oraz zmiany skórne na obszarze zabiegowym.

W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w Eva Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów SPA z dużym wyprzedzeniem – najlepiej w momencie rezerwowania pobytu. Dziękujemy za wyrozumiałość.