Nasza strefa wellness z basenem solankowym to doskonałe antidotum na upał, ale także sposób na głęboki relaks, dobrą zabawę i przede wszystkim – możliwość korzystania z właściwości solanki. Jej zalety docenić można także przez cało lato w tężni solankowej. Dla naszych Gości postanowiliśmy połączyć solankowe atrakcje w jednej promocji!

Z biletem na basen solankowy
seans w tężni solankowej GRATIS

Promocja:
– obowiązuje w dniu zakupu biletu na basen (pon.-pt., w godz. 8:00-15:00), za okazaniem paragonu
– oraz dotyczy jednorazowego, nieograniczonego czasowo wejścia na tężnię solankową (pon.-pt. w godz. otwarcia tężni: lipiec 10:00-20:30 / sierpień 10:00-20:00).

Oferta ważna do 31 sierpnia 2022 r.

basen z solanka
teznia solankowa

Solanka z Konstancina-Jeziorny

Solanka to największe bogactwo naszej uzdrowiskowej miejscowości. Własnością Uzdrowiska Konstancin-Zdrój SA jest zlokalizowany na obszarze górniczym Konstancin otwór Warszawa IG o głębokości 1750 m, skąd ujmowane są wody chlorkowo- sodowo-jodkowe, o mineralizacji ok. 75 g/dm3 i temperaturze wyjściowej 35°C.

Wody solankowe są wykorzystywane do zaopatrzenia tężni solankowej, stanowiącej otwarte inhalatorium w Parku Zdrojowym oraz basenu solankowego w naszym obiekcie, stosuje się je także do kapieli wannowych.

Kąpiel w naszym basenie solankowym to doskonały relaks dla formy, zdrowia i urody. Seans w tężni solankowej natomiast przez cały rok wzmacnia odporność, łagodzi objawy alergii i pomaga w walce z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych. W upalne dni solankowa bryza dodatkowo przyjemnie odświeża i orzeźwia, łagodząc uczucie zmęczenia.

Zachęcamy więc do korzystania z solankowych atrakcji EVA Park Life & SPA oraz specjalnej promocji, obowiązującej do końca wakacji! Ceny biletów na basen można sprawdzić na naszej stronie: Cennik basen & wellness.