System Maximus

Jedyna technologia działająca na skórę, tłuszcz i mięśnie

Opatentowana technologia Maximus TriLipo™ została z myślą o potrzebach profesjonalistów zajmujących się medycyna estetyczną. Łączy w sobie dwie skuteczne technologie: trój polarną falę radiową (TriLipo RF) oraz innowacyjną dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Pracują one jednocześnie przy użyciu jednej głowicy, tworząc interaktywny efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry. Trzy rozmiary głowic – mała, średnia i duża – zapewniają efektywność zabiegów na wszystkich obszarach ciała i twarzy.

MAXIMUS TriLipo™ – UWOLNIJ, USUŃ, WYMODELUJ
Potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej!

m1
Na czym polega zabieg?

Efekty zabiegów

Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu !!!

Idealny w pielęgnacji twarzy i modelowaniu szyi.

Natychmiastowa poprawa napięcia skóry – skrócenie włókien kolagenu.

Długoterminowa poprawa napięcia skóry: podwyższony metabolizm fibroblastów prowadzi do produkcji nowego kolagenu.

TriLipo DMA – dynamiczna aktywacja mięśni (dotyczy twarzy)

  • Stymulacja mięśni na policzkach i podbródku.
  • Lifting oraz podniesienie owalu twarzy – redukcja tzw. “drugiego podbródka”.
  • Poprawa jakości oraz zagęszczenia mięśni.
  • Efekt liftingu twarzy.

Rekomendowane terapie łączone:

  • Eat Skin Shock – ujędrnienie oraz poprawa jakości skóry, wymodelowanie, rozbicie cellulit – DOSTĘPNE
  • Icoone – redukcja cellulitu – DOSTĘPNE
m4

Icoone

ICOONE® to opatentowana technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Technologia stworzona przez Gianfranco Tudico, konstruktora najpopularniejszych urządzeń do masażu próżniowego na świecie, jest oparta na najnowszych badaniach na tkance łącznej i jako jedyna oferuje zabieg zarówno skuteczny, jak i w pełni bezpieczny dla skóry. Możliwość pracy na dwóch głowicach jednocześnie daje szybkie efekty.

1180 mikrootworów na każdy dm2 gwarantuje skuteczny zabieg z zachowaniem pełnego szacunku dla skóry!Programy medyczne, estetyczne i sportowe.

ICOONE® – pozwala na bardzo precyzyjną pracę na skórze twarzy szyi i dekoltu. Dzięki multi mikrostymulacji pobudzany jest każdy milimetr skóry. Wymienne nakładki pozwalają opracować każdą zmarszczkę, nawet tę najmniejszą w okolicy oka, gdzie skóra jest bardzo delikatna.

Odpowiednio dobrane programy pozwalają pracować zarówno bezpośrednio na powiekach, jak i na głębokich bruzdach, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Uzyskujemy efekt liftingu, a skóra staje się jędrniejsza. Znakomite efekty osiągamy w przypadku redukcji podwójnego podbródka i modelowania owalu twarzy. Zabieg Icoone jest uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a efekty utrzymują się przez długi czas.

z14

Polecany szczególnie w przypadku:

Zabieg wykonywany jest na całym ciele, włączając twarz oraz jako jedyne urządzenie posiada funkcje masażu piersi. Na każdej wizycie ustalany jest obszar ciała, na którym będzie wykonywany zabieg. Plan zabiegowy dobierany jest indywidualnie i może składać się z kilku obszarów ciała.

Icoone posiada specjalistyczne programy dostosowane do określonego problemu:

24

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegach?

Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Dlaczego zalecany jest zabieg przypominający?

Układ limfatyczny, który jest jedną z przyczyn powstawania defektów ciała np.: cellulit, obrzęki, odkładanie się złogów tłuszczowych, nie posiada pompy jaką jest serce dla krwi, i dlatego musi być pobudzany zewnętrznie. Zaniedbanie tej czynności spowoduje jego spowolnienie, co przyczyni się do wyżej wymienionych problemów.

Rekomendowane terapie łączone:

  • Icoone + maximus – redukcja tkanki tłuszczowej
  • Icoone + SkinShock – redukcja cellulitu, ujędrnianie skóry.

Przeciwskazania:

Czy pękające naczynka oraz żylaki są przeciwwskazaniem do zabiegu?

Nie. To jest kolejny sukces Icoone. Dzięki specjalnym programom medycznym oraz mikro-otworom zabieg jest bezpieczny dla osób z pękającymi naczynkami oraz żylakami. Technologia Icoone na “Wielki Szacunek” dla Naszej skóry, nie uszkadzając ani nie rozciągając jej.

Ważne:

Icoone jest bardzo dobrym zabiegiem dla kobiet w ciąży. Zabieg wykonywany jest na nogach, likwidując problem ociężałych kończyn oraz pomaga w opuchnięciach.

Fala akustyczna

redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkankę miękką.

Fala akustyczna SkinShock jest rewolucyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym do bezinwazyjnego ujędrniania skóry, redukcji cellulitu w zaawansowanym 3 i 4 stopniu oraz usunięcia zbitej, twardej i ciężkiej do usunięcia tkanki tłuszczowej. Dodatkowym skutkiem fal akustycznych jest redukcja cellulitu w każdym jego stadium, wpływają na rozbicie głębokich złogów tłuszczowych, usprawniają krążenie krwi i limfy. Jest obecnie jedynym zabiegiem który potrafi w bardzo skuteczny sposób rozbić zwłókniałą tkankę tłuszczową.

Technologia oparta jest na kombinacji fal akustycznych i elektrycznych oddziałujących równocześnie na wyznaczony obszar tkanki poprzez opatentowaną głowicę.

Skuteczność działania terapii falą akustyczną została zbadana i udowodniona na podstawie szeroko zakrojonych badań klinicznych w Szwajcarii. Do badań wykorzystano kilka technologii wpływających na polepszenie jędrności oraz elastyczności skóry.

BTL 6000 HIL SWT

Wyniki: terapia fala akustyczną poprawa 70%-74% zaraz po serii zabiegowej i do 95% po okresie od 3 do 6 mc po skończonej terapii, inne zabiegi 15%-20% zaraz po serii zabiegowej i do 60% po okresie 3-6 mc po zakończeniu zabiegów.

Efekty terapii

Rekomendowane terapie łączone:

  • Fala akustyczna + laser wysokoenergetyczny HIL
  • Fala akustyczna + Icoone

Przeciwwskazania

Ważne: Podczas terapii zalecane jest spożywanie 1,5 – 2 płynów dziennie.