Już od dzisiaj rozpoczynamy zapisy na zabiegi kosmetyczne! Do naszej Strefy SPA zapraszamy od 29 maja br.

Cieszymy, że po tygodniach wstrzymanej działalności, znów możemy zaproponować Państwu nasze usługi SPA. Pod koniec maja rozpoczynamy zabiegi kosmetyczne twarzy, ciała, masaże i rytuały pielęgnacyjne – nasza wykwalifikowana kadra z pewnością pomoże dobrać program, dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.

Nasze zabiegi na twarzy zlikwidują oznaki zmęczenia i stresu, który towarzyszył przez ostatnie tygodnie. Podczas odprężających masaży zadbamy o błogi relaks i rozluźnimy przeciążone bezruchem stawy. Wzmocnimy metabolizm ciała i pomożemy wymodelować sylwetkę czy zredukować widoczność cellulitu…

Zapraszamy do zapoznania się, a raczej do przypomnienia sobie naszej oferty SPA (na czas pandemii, do ceny każdego zabiegu dodajemy koszt 15 zł za dodatkowe okrycie jednorazowe).

Czekamy na Was od 29 maja, a już dziś zachęcamy do zapisów (bo zabiegi kosmetyczne realizowane są tylko po wcześniejszym umówieniu).

Zapisy prowadzi Recepcja SPA:
8:00 – 16:00, poniedziałek – piątek
tel. 667-550-828

zabiegi spa 2
zabiegi spa 1
zabiegi spa 3

W naszej Strefie SPA EVA Park przestrzegamy wytycznych, określonych przez Głównego Inspektora Sanitarnego, zapewniając bezpieczeństwo naszym Gościom i Pracownikom. Poznaj nasze działania w związku z koronawirusem.