Bardzo cieszymy się, że wreszcie możemy Państwa poinformować o ponownym otwarciu naszego basenu solankowego. Na relaksującą i prozdrowotną kąpiel w basenie zapraszamy już od 13 czerwca!

Jednocześnie musimy dodać, że w związku z obecnymi zalecaniami Głównego Inspektora Sanitarnego, sauna mokra/parowa pozostanie nieczynna do odwołania.

Basen solankowy w EVA Park Life & SPA będzie czynny codziennie:

 • poniedziałek – piątek 13:00 – 21:00
 • sobota – niedziela 9:00 – 21:00

Planując relaks w basenie, prosimy uwzględnić przerwy techniczne, w czasie których dla bezpieczeństwa naszych Gości przeprowadzana będzie dezynfekcja. 15 minutowa przerwa planowana jest:

 • w weekendy: 11:45 – 12:00, 14:45 – 15:00, 17:45 – 18:00
 • w dni powszednie: 17:45 – 18:00

Na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Na razie nie wznawiamy zajęć grupowych – o ponownym uruchomieniu aqua aerobicu i sauny parowej będziemy Państwa na bieżąco informować.

Dla wspólnego bezpieczeństwa i komfortu, prosimy Państwa także, by na terenie EVA Park Life & SPA obowiązkowo zachowywać dystans 2 m, osłaniać usta i nos (za wyjątkiem kąpieli i pływania w basenie), a także po wejściu do obiektu dezynfekować ręce płynem.

Pod galerią zdjęć znajdą Państwo informacje o naszych działaniach, jakie wdrożyliśmy w strefie basenowej, mające na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym Gościom i Pracownikom. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi.

Tężnia solankowa znów otwarta

To nie koniec solankowych atrakcji. Z wielką przyjemnością informujemy także, że tężnia solankowa, znajdująca się tuż przy naszym obiekcie, rusza od 15 czerwca! Otwarta będzie codziennie w godzinach od 10:00 do 19:00.

Nareszcie w Konstancinie-Jeziornie znów poczuć będzie można nadmorski klimat…

basen solankowy
jacuzzi basen warszawa
Teznia 02

Nasze działania na rzecz bezpieczeństwa pracowników i użytkowników Strefy Basenowej/Wellness EVA Park Life & SPA
w trakcie epidemii SARS-CoV-2

 1. Ustaliliśmy, że jednocześnie na terenie strefy basenowej i saun może przebywać maksymalnie 15 osób.
 2. Wprowadziliśmy obowiązkową dezynfekcję rąk przy wejściu do obiektu EVA Park Life & SPA.
 3. Dbamy o zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami.
 4. Wyraźnie oznaczyliśmy strefy oczekiwania z informacją o ilości osób mogących znajdować się bezpośrednio przy ladzie Recepcji, szatni oraz o maksymalnej liczbie osób mogących korzystać ze strefy basenowej.
 5. Wyposażyliśmy obiekt w dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk (przy wejściu, w szatniach, w toaletach i pod natryskami).
 6. W Recepcji zamontowaliśmy przesłony z przezroczystego tworzywa sztucznego izolując stanowiska pracy obsługi od osób oczekujących w kolejce po bilety wstępu. Pracownicy obsługi (recepcjoniści, ratownicy) zostali zaopatrzeni w środki ochrony osobistej (przyłbice, maseczki, rękawice ochronne).
 7. Wprowadziliśmy dezynfekcję bransoletek i kluczy (do szafek) po każdym użytkowniku.
 8. Zamieściliśmy czytelną informację przy wejściu do obiektu o zakazie korzystania ze strefy basenowej przez osoby z objawami jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim infekcji dróg oddechowych. Ponadto pracownik Recepcji ma prawo dokonać pomiaru temperatury Gościa wykorzystując termometr bezdotykowy, a w przypadku stwierdzenia objawów infekcji lub podwyższonej temperatury (powyżej 370C) ma prawo odmówić wstępu na basen.
 9. Dbamy o obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez pracowników i Gości.
 10. Usunęliśmy fotele w lobby – w celu skrócenia czasu przebywania Gości w częściach ogólnodostępnych obiektu.
 11. Kontrolujemy maksymalną liczbę osób jednocześnie korzystających ze strefy basenowej oraz saun.
 12. Zachęcamy do ograniczenia pobytu na terenie Strefy Basenowej/Wellness do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.
  – w przebieralni, toalecie i w strefie z prysznicami:
 13. Ograniczyliśmy liczbę szafek w celu zachowania dystansu miedzy osobami korzystającymi z szatni.
 14. Wprowadziliśmy dezynfekcję szafek po każdym użytkowniku.
 15. Wymagamy ścisłego przestrzegania zasad higieny Gości korzystających z basenu – wprowadziliśmy obowiązek starannego umycia całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej, przestrzegania ścisłego rozdziału strefy obutej i bosej, przechodzenia do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp
 16. Wyeksponowaliśmy w toaletach instrukcje dotyczące: mycia rąk, dezynfekcji rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek oraz zdejmowania i zakładania maseczki.
  – w strefie basenowej i saun:
 17. Wprowadziliśmy obowiązek dezynfekcji powierzchni wspólnych takich jak klamki, drzwi, uchwyty szafek, półki, ławki, włączniki światła, kurki baterii, powierzchni sanitarnych i płyty basenowej – regularnie (kilka razy w ciągu dnia).
 18. Do odwołania wyłączyliśmy z użytku saunę mokrą – zgodnie z zaleceniami GIS.
 19. Zmniejszyliśmy liczbę osób mogących korzystać z sauny do 2 osób jednocześnie. Ponadto z sauny należy korzystać boso, bez okrycia wierzchniego, za wyjątkiem ręcznika.
 20. Dbamy o równomierne rozmieszczenie osób kąpiących się lub pływających w niecce basenowej.
 21. Wprowadziliśmy ograniczenia korzystania z jacuzzi, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego, zalecając korzystanie z nich pojedynczo lub w kilka osób wspólnie zamieszkujących.
 22. Zawiesiliśmy do odwołania zajęcia grupowe i naukę pływania.
Regulamin w trakcie epidemii SARS-CoV-2

Poza powyższymi zapisami każdy Gość zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu Strefy Basenowej /Wellness.