Solankowe ferie

w EVA Park Life & SPA

Zapraszamy na ferie zimowe do Konstancina-Jeziorny, gdzie czeka mnóstwo atrakcji dla dzieci, relaks dla dorosłych i idealne warunki do wspólnego wypoczynku i zabawy.

Solankowe ferie w EVA Park to doskonała oferta dla całej rodziny! Nowoczesne pokoje i apartamenty z telewizją i Internetem, pyszne i zdrowe posiłki, przygotowane pod okiem Szefa Kuchni naszej restauracji oraz nieograniczony wstęp do Strefy Wellness to tylko część udogodnień, jakie oferuje nasz obiekt. Atutem jest także lokalizacja w samym sercu Parku Zdrojowego, a bliskie sąsiedztwo tężni solankowej zachęca do prozdrowotnych seansów.

Poznaj nasze PAKIETY

Konstancin-Jeziorna to świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicznych miejscowości, a także Warszawy i jej wszystkich atrakcji, które w ferie organizowane są dla dzieci i dorosłych. W połączeniu z zacisznym i kojącym relaksem podwarszawskiego kurortu to kompletna propozycja, gwarantująca udany, rodzinny urlop zimowy.

KONTAKT I REZERWACJA
Konstancińskie Centrum Hydroterapii
EVA Park Life & Spa
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
  22 484 28 88
   667 771 148

SOLANKOWA PROMOCJA NA FERIE

Do każdego pobytu z noclegiem w terminie 15 stycznia – 25 lutego Solanka Konstancinska 1 l GRATIS dla każdej z osób!

Dodatkowo, dla gości pakietu hotelowego wstęp do tężni GRATIS (pozostałe pakiety pobytowe bezpłatny wstęp na inhalacje solankowe mają w cenie!)

Solanka konstancińska to woda lecznicza mineralna, swoista, ok. 7% chlorkowo-sodowa (solanka), żelazista, jodkowa, hipotermalna z otworu Warszawa IG o głębokości 1750 m, zlokalizowanego na obszarze górniczym Konstancin-Jeziorna. Właściwości lecznicze potwierdzone Świadectwem PZH nr HU-1/-WL-1/2008.

BASEN SOLANKOWY

Woda w naszym basenie zawiera naturalną solankę, wydobywaną z własnego ujęcia z głębokości 1750 m, która posiada właściwości kosmetyczne i relaksacyjne. W basenie są zainstalowane dysze do hydromasażu, gejzer oraz masażer karku.

Strefa Wellness otwarta jest codziennie! Szczegóły dostępne na naszej stronie: basen solankowy.

Dla gości z noclegiem w EVA Park Life & SPA wstęp do Strefy Wellness GRATIS!

TĘŻNIA SOLANKOWA

Tuż przy EVA Park Life & SPA znajduje się uzdrowiskowa tężnia solankowa – poświęć kilka minut na prozdrowotny seans, który korzystnie wpłynie na układ nerwowy oraz ogólną odporność organizmu i wprowadzi Cię w odpowiedni do relaksu nastrój.

W terminie 13-28 stycznia (ferie dla woj. mazowieckiego) tężnia solankowa czynna jest codziennie w godz. 10:00-15:30! W pozostałym terminie styczniowym oraz w lutym, tężnia czynna jest w weekendy:

  • w styczniu w godz. 10:00-15:30
  • w lutym w godz. 10:00-16:30.

Dla gości z noclegiem w EVA Park Life & SPA wstęp do tężni wpisany jest w większość pakietów pobytowych. Dla dzieci do 12 r. ż. (bez noclegu) oferujemy natomiast bilet wstępu w cenie 5 zł!

SOLANKOWE SPA

Ferie w Konstancinie-Jeziornie uatrakcyjnić mogą zabiegi, oferowane przez nasze Solankowe SPA. Masaże i rytuały pielęgnacyjne, profesjonalne zabiegi na twarz i ciało – szeroka oferta z pewnością ułatwi wybór odpowiedniej pielęgnacji dla każdego.

Nasze Solankowe SPA ma także doskonałe zabiegi dla dzieci (powyżej 12 r. ż.)!

Wybrane zabiegi wkomponowane są w nasze pakiety pobytowe. Zachęcamy także do kontaktu z naszym Solankowym SPA i z pomocą naszych ekspertek wybrania idealnych zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb (tel. 667 550 828). Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie: Cennik SPA.

POBYT DZIECI:

  • Dzieci do 3 lat gratis (na wspólnym łóżku z osobą dorosłą).
  • Dzieci od 3 do 12 lat 50% ceny (na wspólnym łóżku z osobą dorosłą).
  • Powyżej 12 lat 100% ceny.
  • Łóżeczko dla niemowlęcia – 40 zł / doba.
  • Dostawka – 100% ceny cennikowej.

ATRAKCJE OKOLICY:

– lodowisko w Parku Zdrojowym
– Pałac w Wilanowie
– Centrum Nauki Kopernik
– Stare Miasto Warszawy
– Muzeum Powstania Warszawskiego
– Pałac Kultury i Nauki
– Zamek Królewski
– Łazienki Królewskie
– kompleks basenowy w Powsinie