SPA dla dzieci i młodzieży (12+)

Rodzinny pobyt w EVA Park Life & SPA

Rezerwacje
  telefonicznie:
+48 667 550 828
+48 22 484 28 88 wew. 333
 mailowo:
spa@evapark.pl
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)

Niespodzianka dla naszych najmłodszych Gości!

EVA Park Life & SPA zaprasza dzieci i młodzież na pełne relaksu zabiegi pielęgnujące twarz i ciało. Specjalna oferta SPA dla najmłodszych została przygotowana z myślą o ich delikatnej, ale często wymagającej skórze. W czasie zabiegów nasza przyjazna kadra zadba o komfort i zadowolenie miłych Gości, dostarczając im niezapomnianych i niepowtarzalnych wrażeń.

Wyjazd do SPA z dziećmi będzie teraz wyjątkową atrakcją dla całej rodziny!

Zapraszamy od 20 lipca 2020 r. (oferta już w sprzedaży)!

Zabiegi / masaże dla dzieci i młodzieży

Masaż CZEKOLADOWE SZALEŃSTWO

Masaż na bazie ciepłej czekolady to prawdziwa frajda dla małego i dużego dziecka. Czekolada jest bogata w witaminy A, E, F, mikroelementy (magnez, cynk, żelazo) oraz flawonoidy, działając odżywczo na skórę. Słodki aromat czekolady wprowadzi w bajkowy świat marzeń i snów.

Całe ciało / 40 minut / 100 zł
Plecy / 20 minut / 65 zł

Masaż SŁODKI MIODEK

Masaż na bazie płynnego, ciepłego miodu wspomaga usuwanie toksyn, co jest ważne dla skóry każdego nastolatka. Ponadto miód wykazuje silne działanie przeciwzapalne i nawilżające, wygładzając i kojąc skórę.

Całe ciało / 40 minut / 90 zł
Plecy / 20 minut / 60 zł

Masaż PEŁEN WITAMIN

Kojąca moc witamin wyciszy nawet największy „wulkan energii”. Masaż na bazie olejku witaminowego sprawi, że skóra będzie odżywiona i pełna blasku, a wyjątkowy zapach zapewni błogą aromaterapię.

Całe ciało / 40 minut / 85 zł
Plecy / 20 minut / 55 zł

Zabieg MORSKIE NAWILŻENIE

Ahoj, Żeglarze! Zapraszamy do odkrywania nowych lądów. Zabieg na twarz z mikro- i makroelementami dla cery mieszanej, przetłuszczającej się nawilży i odświeży skórę niczym morska bryza.

Zabieg nawilżający na twarz / 40 minut / 120 zł

W trosce o Państwa komfort podczas pobytu w EVA Park Life & SPA informujemy o konieczności rezerwacji zabiegów SPA z dużym wyprzedzeniem – najlepiej w momencie rezerwowania pobytu. Dziękujemy za wyrozumiałość.